Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

Ideja za spremembo pri naslovih artiklov

Naj samo povem da prvo ko sem kliknila v tale forum "ideje" sem šla še enkrat gledat, če sem v pravem. Zakaj punce not mečete vse možne teme kk mate znižano in nevemkaj če lepo piše da sem spadajo ideje za izboljšanje spletne strani mojbutik??? Al sem pa mal čudna pa sm js narobe dojela vse skupi... [:rezoc] No uglavnem, js bi predlagala da bi se velikost artikla avtomatsko prikazala pri imenu. Tako da recimo ko brskaš po na novo dodanih artiklih ni treba kliknit in šele potem ugotovit da ti itak sploh nebo prav, ampak vidiš že takoj ali sploh pride v poštev zate [:nasmeh]
2015 03 01
Jaz bom upoštevala tvoj predlog in že hitim k imenu pisat številke. Hvala!
2015 03 01
Se strinjam :) Punce objavljajo reklame k idejam, zato ker ostali 2 rubliki žal ne delala - ups, nekaj je šlo narobe :/
2015 03 01
Jaz se tudi trudim ob objavi artiklov že v naslovu označit katera velikost je. Ker je točno res kar si omenila. Tudi združujem različne artikle, istih velikosti v isti oglas, da je bolj pregledno. Kar se pa tiče foruma - no to je pa posledica tega, ker je forum pri ostalih temah - zasičen in ne deluje....in potem se oglašuje pod drugimi temami. Konstanten problem....žal [:zalosten] Jaz se trudim, da če že objavim teme izven kategorijo, ko je takšno stanje, da ne moreš umestiti pravega naslova pod pravo temo, da isti dan še izbrišem temo. Drugače pa redno brišem. Nekatere verjamem tudi redno brišejo svoje artikle, druge pač ne.....ampak ta problem bi moral biti drugače rešen v smislu avtomatskega brisanja objavljenih tem, ki niso aktualne bodisi tiste, ki imajo malo ogledov, ampak za zdaj se ni še nič spremenilo....
2015 03 01
Tega v Litvi ne pustijo, samo nabrž v Litvi imajo več Adminov in lepo urejen forum :) Me se lahko na glavo postavimo, spremenilo se pa ne bo prav nič.
2015 03 01