Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Zgodbe iz spalnice, 18+ /

Tezave s samozadovoljevanjem

Zivjo punce, S tem problem se soocam ze veliko casa in se res nimam na koga obrniti pa me zanima ce ima katera podobne tezave.. Nikakor nemorem doziveti orgazms ko se samozadovoljujem, ce pa ga pa to traja zelo veliko cas..1 uro.. Pa ne da mi ne godi, zelo mi pase in me je kar malo sram ko me fant poskusa zAdovoljiti pa nemoreva do konca.. Mogoce je krivo ker sem devica?
2015 03 12
to da si devica, nima veze s tem.. sicer pa probaj se sama, pa ugotovi kje je tista točka kje se ti stopnjuje vzburjenje in povej fantu točno kje in na kaj mora čohat.. moški ponavadi ne vedo točno kje je treba bol podražt, da bi ti prišlo ;) ;)
2015 03 12
Sama s tem res nimam problemov. Je pa tako, da sem se kot otrok začela instiktivno samozadovoljevat z drgnenjem ob nekaj. In potem sem v najstniških letih nekako s "treningom" uspela telo privadit tudi na dotike z roko in mi zdaj tud tko dogaja. To z devištvom res nima veze :) Itak gre večinoma za klitoralni orgazem(dražiš ščegetavček). Probaj tuš, povštr, erotični filmček, vibratorček in spoznaj svoje telo, potem pa izsledke predstavi še fantu ;) Predvsem mu pa povej, da tud sama s sabo rabiš precej časa..tok da bo lažje razumel kaj se dogaja. Btw lahko probata sex na suho (drgnenje teles čez obleke). Srečno [:nasmeh]
2015 03 26
oh ja :( tudi jaz ne vem kaj naj naredim, res bi si mogla vzet veliko časa za "trening", da telo privadim na nekaj drugega. v glavnem mene ne vzburja tista običajna masaža klitorisa, če ga fant boža me celo boli. sploh ne vem zakaj sploh imam klitoris. nekako neuporabna zadeva. imam pa že od otroštva svoj "ritual", ni se prav dosti spremenil oz skoraj nič :( najbolj me vzburi le domišljija, fiktivni svet šele nato kaj drugega. in tisto drugo je samo napenjanje vaginalnih mišic. kako naj me vzburja masaža? med spolnimi odnosi pa tudi še nikoli nisem prišla do vrhunca brez da bi si pomagala. bilo je obdobje, ko mi je res pasalo, ampak nisem mogla doživeti vrhunca :( zdaj pa še to skoraj ne gre... je mogoče krivo to, da do osebe čutim bolj prijateljska čustva? ni neke kemije z moje strani...
2015 05 28