Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Psihologija /

Rak-simptomi

Najprej se opravičujem da temo o zdravju dajem med Psihologijo. Ampak rada bi ostala anonimna. Skratka začutilaa sem bulico na splovilo.. in sicer na zunaji strani sramne ustnice čisto spodaj .. skoraj že čisto na koncu. Zatrdlino čutim že kak mesec .. je majhna .. približnno 2 mm. Ko pogledam ni nobene otekline navzven ali rdečice. 1 mesec že ostaja stanje enako .. mogoče se je malenkost zmanjšala... pri ginekologu še nisem bila.. k zdravniku pa mi je tudi malo nerodno zato sprašujem vas če je morda katera imela kaj podobnega ? ali pa morda kaj bi ve naredile ?
2015 03 16
Zna bit da je samo lojnica, to se na sramnih ustnicah precej pogosto pojavlja. DIHAJTE. Ni takoj vse rak [:ljubek] Če ne želite (še) k ginekologinji, predlagam, da si kupite neem olje in mažete vsak dan. smrdi ko hudič ma odpravi tudi vse probleme. Sicer pa ima ginekologinja lahko tudi kak recept za kakšno kremico ipd..Vi se kar naročite. 2mm ni veliko, + ne rase, tako da...brez panike. [:poljubcek]
2015 03 16
Lahko, da je samo kaksno vnetje. Kaj pa kaksna spolno prenosljiva bolezen? Vsekakor kar pogumno h ginekologu, najverjetneje ni nic, da bos vsaj mirna.
2015 03 16
to za lojnico sem slišala da bi lahko bilo .. ampak da se vleče že en mesec ? no ni ravno 2 mm mogoče kake 4 :P vglavnem ni ogromna bulica :D saj ne da bi delala paniko ampak imam kar veliko ljudi okrog sebe ki prebolevajo raka in itak mi je vsaka najmanjša bulica že sum na raka .. Pa hvala za vse !
2015 03 16
tudi spolnega odnosa še nisem imela takod a je to izključeno. mah očitno bom res mogla zbrat pogum pa zavrtet število..
2015 03 16
Koliko si stara če smem vprašat? Pri mladih je to pogosto, kakšna lojnica res, bulica v kateri je voda.. Ponavadi to samo izgine, ampak saj osebni zdravnik lahko tudi pregleda, če še nisi bila pri ginekologu. Tudi če poznaš veliko ljudi okoli sebe, ki imajo rada, še nikakor ne pomeni, da bi ga naj imela tudi ti [:nasmeh] Sicer pa boš v življenju še oogromno pri zdravniku, še dobro da jih imamo, tako da kar pogumno, najverjetneje ni nič [:sramezljiv]
2015 03 16
Gre se za vaše zdravje in vam ne rabi biti nerodno oditi k zdravniku, ker je vaše zdravje na prvem mestu. Če se imate radi boste odšli, ker človek nikoli ne ve kaj vse nas lahko doleti. Zato je bolje iti čimprej k zdravniku preden je lahko prepozno.
2015 03 16
Meni se je tudi pojavila ena bulica - na istem mestu - in je vztrajala več kot mesec dni ....če ne celo dva meseca Sem bila vmes pri ginekologinji in je rekla, da je verjetno podkožni mozoljček ....mi je bilo smešno ko je ginekologinja vprašala, če me moti....ja seveda, da me je motilo, drugače sploh ne bi prišla, hodim zelo poredko k ginekologinji, ker mi je res bolj nelagodno... Edina sreča, da je do naslednjič, ko sem bila naročena na pregled izginila, tako da sem takoj preklicala obisk:) Verjetno kakšen podkožni mozoljček, a vseeno priporočam pregled, z zdravjem se ne gre igrati.
2015 03 16
Če se brijete, se rado kaj vname in nardi mozoljček. Če še nisi imela spolnih odnosov, potem so kondilomi (bradavice, ki jih povzroči virus HPV) izključeni. Ni to zdej noben rak, tko da ne skrbi. Vendar pojdi ginekologu pokazat, da boš lahko mirno spala.
2015 03 17
Najlepše hvala vsaki posebaj za kakršno koli pomoč in vzpodbudo .. poklicala k ginekologu in sem naročena že jutri ! Upajmo na najbolše ! hvala
2015 03 17