Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Zgodbe iz spalnice, 18+ /

rabim pomoč--nujno!

dobr večer punce... imam en problemček. na obrazu(nad ustnicami) mi rastejo dlačice(svetle)ampak zame moteče.... rada bi jih odstanila pa ne vem s čem.... Kaj predlagate????
2015 03 20
Jaz bi jih pustila, dokler so bele [:tihsmeh] Svetujem obisk kozmetičarke in odstranjevanje z voskom. Ne vem, če ima kakšna izkušnje z laserskim odstranjevanjem?
2015 03 20
pomislila sem na veet kremo? Ali pa trakove... jih katera uporablja katera v ta namen???
2015 03 20
Ja s tem ima (imamo) probleme kar večina žensk. Hormonsko neravnovesje. Te težave boš odpravila z voskom, ki ga dobiš v vsaki drogeriji (stane okoli 5€, imaš ga pa lahko tudi za celo leto - predvidevam, da si ne boš rabila voskat tako pogosto, če praviš da so dlačice svetle). Vosek je meni osebno super, ker ti le zmanjšuje št. dlačic in res pomaga. Lahko pa greš v kakšen studio, kjer ti to naredijo z voskom ali pa z laserjem (mislim, za laser se res odločijo ženske, ki imajo s tem RESNE probleme)
2015 03 20
hvala,si me pomirila.....kako se pa reče temu vosku???
2015 03 20
Laser prime le na temne dlačice, na svetle ne prime, sem osebno probala [:ljubek]
2015 03 20
tudi sama imam s tem težave, le da imaš ti srečo, da imaš svetle, jaz pa imam temne :/ jaz uporabljam kremo - belilno kremo, pa si moram cca 1x na 2 meseca pobelit, ni boleče :) (ne uporabljam voska, ker me preveč boli...)
2015 03 20
* pa še zelo goste dlačice imam, ker imam temne in goste in dolge lase :/
2015 03 20
Jaz uporabljam veet trakove in imam potem polno izpuščajev [:zafurstriran]
2015 03 20
mene osebno zelo moti in bi se jih rada znebila....ampak ja,mislim,da je še najboljša ideja,da grem do kozmetičarke.....zihr je zihr [:sramezljiv] [:tihsmeh]
2015 03 20
Tudi jz si belim s Andino in se super obnese, ker se sploh ne vidijo. Enkrat mi je kozmetičarka odstranila s voskom pa ne bi več, hvala lepa, preveč boleče, pa še pikasta sem bila cela...
2015 03 20