Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Drugo /

Pogovori /

Kaj bi potrebovali za boljše delovanje MB!

Punce, ko dodajam artikle vidim da prodajamo različne stvari in ne samo oblačila,obutev itd.. recimo zelo veliko zanimanja je recimo za knjige, vendar pa nikjer ni nobenega posebnega žepka za knjige, zato sem za to da bi mogoče dodajali kakšne nove kategorije, za lažje iskanje.. če je že hišni ljubljenčki, potem pa naj bodo tudi knjige itd... to je moje mnenje.. [:rezoc]
2015 04 28
se strinjam
2015 04 28
Podpis! Se definitivno strinjam.
2015 04 28
Sanje so dovoljene [:sramezljiv] Ker ob taki kondiciji, ki ga ima tale MB, bi še berač z žlico v ustih zaspal [:tihsmeh] Jaz pogrešam praktične nasvete, po temah: gospodinjstvo s pod skupino: kako reciklirati ostanke hrane, malica za v službo, pranje, čiščenje s poudarkom na EKO, triki in nasveti o lepotičenju..., itd. Ampak bi bilo treba prej adminko izbezati iz luknje ven...., morda pa bi se ujela na kakšen orng kofe [:smeh]
2015 04 28
Predvsem mislim, da bi v prvi vrsti potrebovali več resnih punc!! Ker se zadnje čase zelo veliko dogaja, da se punce zanimajo, so čisto zainteresirane, posreduješ mere vseh možnih oblačil/torbic (kar ti seveda vzame dosti časa), za piko na i pa posreduješ svoje osebne podatke + TRR, potem pa ne odpiše več!! [:jezen] Hallloooo??? [:prepoten]
2015 05 12
ja samo to je pomoje d nemogoče spremnit.. mogoče je pa MK preuredit ^^..
2015 05 13
Ja, čisto spremniti seveda ne gre.. Lahko bi se pa malo vodila kakšna t.i "črna lista" uporabnic, ki so neresne.. Drugače pa je težko spremeniti kulturo nekaterih punc [:jezik]
2015 05 13
se povsem strinjam [:nasmeh]
2015 05 16
jaz sm takega mnjena da če daš enkrat negativni odziv da ga nemoreš zbrisat... če je ena napisala res brezveze potem se spodaj napiše pač zakaj.. ampak kkšne punce ustrahujejo druge z grožnjami da se jim nebo kaj zgodilo in morajo brisati odzive!!!
2015 05 16