Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Psihologija /

Fullips ??

Uporablja katera? Kako ste (ne)zadovoljne?
2015 05 02
Mene tud zanima?je sploh ucinkovito?
2015 05 02
Sem vidla ene videe ko je imela pol taka usta, da jo je blo sram it iz hiše. hahah lahko pošlem link če najdem. drugače pa na IG najdete obilo takšnih posnetkov.
2015 05 02
Najlepše je naravno, to ti drži par ur in je to to. Če si želiš full lips potem je itak najboljše da ti vbrizgajo silikon ki drži več kot par urc :)
2015 05 02
Js sm sprobala, poveča zagotovo ( če prav potegneš) so pa veliki žnabli in niti primerljivo ne zgleda tako lepo, kot če so ustnice naravno polne.... Sicer pa sem prebrala, da je to zelo nezdravo, ker s tem izsesavanjem naj bi ustnice napolnil s krvjo ( prebrano).. Meni je učinek deloval kakih 15 minut, s tem da ustnic nisem čutila sploh medtem, to je pa to ...
2015 05 02
Bedarija, je tudi mene zanimalo in sem si kupila [:smeh] valda sem si kupila ''pamet'' :D zgrešeno totalno. Ne izgleda lepo, tko da če imaš željo po velikih ustnicah si jih raje povečaj pri kirurgu in je to to [:ljubek] Ker s tem si dost uničiš ustnico jaz sem 4x poskusila in zdrži nekje 15minut. S tem da imma sedaj nerealno razpokane ustnice in suhe.. Odsvetujem.
2015 05 04