Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

Pišite velikosti!

To temo sem že enkrat odprla, ampak očitno jo je treba še enkrat. Malo smešno zgleda ko naložite naprimer sliko modrčka, napišete vsega in svašta (push up, premajhen, lep) samo košarice in obsega ne. Pa sej nimamo vse istih velikosti jošk no. Tudi pri čevljih sem že zasledila napisano: premali, preveliki, številko pa naj vem na pamet? Da ne govorim o oblačilih, pol tukaj gor nima napisane številke. [:jezen]
2013 05 16
se strinjam ! [:smeh]
2013 05 16
tudi jas se strinjam z vaniko ;))
2013 05 16
Se strinjam glede pisanja velikosti; idealno bi bilo, če bi bile napisane tudi mere v pasu, bokih, preko prsi in dolžina [:ljubek] Ker npr. M je lahko včasih manjši M ali pa večji ... Če so napisane mere, pa kupec ne more kaj dosti sfaliti glede tega, da mu ne bi bilo prav :)
2013 05 16
Se strinjam!!!!
2013 05 16
Tudi jaz se strinjam! Sploh mi ni jasno kako lahko izpustijo rubriko VELIKOST, kajti to je prva stvar, ki jo preveriš ali ti ustreza ali ne [:nasmeh]
2013 05 16
Kaj ni velikost napisana pod slikco levo spodaj? Kjer so tudi materiali,...?
2013 05 16
še najboljše je, ko pod čevlji ne najdem in ne najdem velikosti :) v butikcu pa ima osebe 100 parov čevljev različnih velikosti...ali pa samo en par pa še ta je velikost hmm [:tihsmeh]
2013 05 16
Se strinjam, potem pa sprašujem kot bedak preko pm koliko je velikost artikla. -.-''
2013 05 16
Pri tej punci sem tudi opazila, da je druga slika od ene uporabnice na mb.
2013 05 16