Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Zgodbe iz spalnice, 18+ /

Vaše mnenje

Punce, imam eno vprasanje in sicer ali se je kateri izmed vas zgodilo da vas zjutri zbudi slabost, obcutek bruhanja? Meni se ze tri dni to dogaja, in nevem kaj bi lahko bilo? Hvala [:prestrasen]
2015 07 01
Nosečnost ali težave z želodcem. Lp
2015 07 01
mogoče znaki nosečnosti ? pri nekaterih je pogosta slabost v jutranjih urah
2015 07 01
Ni vse takoj nosečnost [:rezoc] .. Meni se je to kar dolgo dogajalo. Težava v prehrani in pa oslabljen imunski sistem, non stop se mi je vrtelo in pa slabost. Sploh pred spanjem in pa zjutraj. Kri sem imela slabo in vse narobe... Pojdi do osebnega zdravnika.
2015 07 01
Tudi meni je bilo tako in se je dogajalo tudi popoldne in je bil kriv pritisk ter imunski sistem
2015 07 01
Sicer hemoglobin imam 137 :-D bla sm dva tedna nazaj do nje:) Ammm nosecnost? [:sokiran] ta teden bi mogla dobiti mens. Sicer sem mislila da bom nasledni tedn ker so me ful joske bolele in spodni del trebuha pa ni bilo nc :)
2015 07 01
Prejsni tedn*
2015 07 01
Lahko je samo tvoja psiha (če delaš na dojenčku oz če te je strah, da bo prišel?)... moja sestra ima recimo skos vse znake nosečnosti, samo črtica se pa že pol leta ne pokaže ;) pač si preveč želi to ;) pač če boš gruntala o tem da si noseča, boš lahko podzavestno sprožila vse nosečniške znake, ;) najbolje da na dan, kot ti menstruacija zamuja, narediš test... kupi najcenejšega.. ;) je isto točen, kot tisti dragi ;) jaz sem ga kupila za 2.88 € :D pač ni neki strošek ;) sicer pa ja.. imunski sistem, prebava... ;) veliko je lahko razlogov za slabost.. in če si noseč, ti ni slabo samo zjutraj - samo reče se jutranja slabost (še enkrat: ne zato, ker bi se pojavljala samo zjutraj, ampak se pojavlja skozi cel dan ;))
2015 07 01
Ajaa pozabila dodati stres, ki tudi vpliva na zakasnitev menstre
2015 07 01
včasih dobim zju3 ful vroč trebuh in me v sekundi potera na bruhanje, potem si pa dam gor obkladek ali pa hladno roko in me mine :) v mojem primeru je verjetno v igri stres in jutranja lakota
2015 07 01
Verjetno res ;) skratka nič strah vzujajočega ;)
2015 07 01