Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Zgodbe iz spalnice, 18+ /

rabim pomoč

ve katera koliko procentov je možnosti da zanosiš s predsemensko tekočino ? nekateri pravijo da je skoraj nemogoče, nekateri trdijo da je tam nekje do 20% ? [:prepoten]
2015 07 10
Procenti gor ali dol, možno je.
2015 07 10
raje se zaščiti tako kot se za gre
2015 07 10
Če ne boš imela spolnega odnosa na dan ovulacije, potem ne boš zanosila.. Ženska je plodna samo en dan na mesec. ;)
2015 07 10
zato jemo kontracepcijske vsak dan ne?? baba neumna, priporočam ponavljanje 7. razreda če misliš da je ženska plodna samo 1 dan v mesecu
2015 07 10
đisus kak komentar. raje si preberi svoje vprašanje, pa se potem vprašaj, kdo je tu neumen!!!!!!!
2015 07 10
jao [:smeh] ene teme tu gor so pa res provokacija
2015 07 10
draga anonimna.. malo si preberi literature o tem, koliko si kaj plodna, če meni ne verjameš ;) kontracepcijske se je pa vsak dan zato, ker z kontracepcijo telo prepričamo, da je nosečo.. in moraš jest usak dan ker mora telo vsak dan misliti, da je nosečo, ne pa da je dva dni nosečo, dva dni ne.. zjebeš hormone ;) (torej lažna nosečnost). ;)
2015 07 11
evo.. Ženska naj bi bila najbolj plodna dan pred in na dan ovulacije, saj jajčece živi le 24 ur. ;) torej plodna si samo tisti dan, ko se ti sprosti jajčeca. ;) kdo mora torej ponovno v 7 razred? :D
2015 07 11
no če si pa ti kje zasledila, da si plodna vsak dan in da zaradi tega ješ vsak dan tabletke, me pa prosim izobrazi o tem, saj kaj takšnega res še nisem nikoli slišala, niti zasledila v mojem življenju.. bi bilo pa super, če bi bile ženske toliko plodne.. potem nebi imelo toliko punc težave z zanositvijo .. mar ne? :D
2015 07 11
ampak na žalost je tu treba pripomnit, da lahko spermiji nekaj časa počakajo noter in preživijo (nevem točno koliko časa) toliko, da se sprosti jajčece in se oplodi, tudi če ni bil spolni odnos v času ovulacije
2015 07 13
Hej. Sama naj bi imela malce probleme z zanositivijo, pa sem zanosila že s predsemensko :) Tako da zelo pazi. Poznam pa še vsaj tri primere poleg mene...ni tok redko [:rezoc]
2015 07 13
To je res... Moski spermij mislim da je nekje 4dni.. Zenski nekoliko manj.. Tako da vseeno si "ploden" samo par dni na mesec ;) vsekakor ne vsak dan kot jebto mislila anonimna ;)
2015 07 16
ampak še vseeno, bolje bit ziher in nič riskirat...
2015 07 17
ženska je plodna samo par urc na mesec (dan ovulacije), spermiji pa so v telesu lahko do 72 ur tako da če nimaš spolnega odnosa brez zaščite vsaj 3 dni pred ovulacijo nemoreš zanositi ;) sem vprašala ginekologa tko da tole drži
2015 07 17