Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

Kljub vpisu ni odgovora

Najbolj me jezi to, ko se šele zanimaš al celo že dogovarjaš glede kakšne stvari, in potem prodajalec/kupec kar na1x več ne odgovori na sporočilo/a => kljub njegovemu vpisu! !! Je res tako težko napisat vsaj NE???!!! Zakaj potem prodajajo, če ne odgovarjajo na vprašanja, ki se tičejo njihovih artiklov? Zakaj se najprej zanimajo za tvoj artikel in ga hočejo celo že kupit (al pa se odločimo za menjavo), potem pa kr na1x več ni nobenega odziva? Z večino sodelovala in je blo super, nekaterih osebkov pa maš preprosto dovolj. Bodi tud vsaj tolko fer in sporoči, ko odpošlješ in ko dobiš paket (še posebej, ker ti napišem, da SPOROČI), ne pa, da te mora prodajalec potem še 1x spraševati, ali si že poslal / dobil paket!! Pa naj se brišejo teme, ker kmalu mojbutik več ne bo deloval.
2015 07 21
Enostavno grem mimo neresnih kupk/prodajalk. Včasih se zgodi da me 3 punce kontaktirajo, ne odgovarajajo po par dni, prodam prvi ki nakaže, ostale so pa tiho, ker vedo da niso odpisale [:smeh]
2015 07 21
Mene pa jezi, da si ene naročijo, jim pripraviš paket, pol pa izgovori.
2015 07 21
Jaz se s takimi sploh ne ubadam, samo napisem hvala za sodelovanje in lep pozdrav.
2015 07 21
Ja jojo101, vem da si s tem mene mislila, ampak sem ti vsaj odgovorila in se ti opravičila, da paketka ne bom mogla vzet, čeprav sem bla 100%, da bom stvari kupila => takrat se je nekaj žal zalomilo. Sicer pa ne vem, zakaj paketke delate že vnaprej? Če gre za menjavo, potem ja, ampak če pa gre za prodajo, pa najprej počakaj na denar in šele nato odpošlji
2015 07 21
Meni je to res malo glupo, ampak kaj hocemo.
2015 07 21
Mene tudi to zelo moti, ravno zadnjič si je gospodična pri meni za skoraj mesec dni rezervirala kopalke oziroma tolikokrat prelagala nakup na koncu pa ni več odpisala. Takim pa res pustim samo NEGATIVNE ODZIVE , me prav nič ne brigajo izgovori v mesecu dni že najdeš čas da odpišeš, če si 20x vmes prijavljen. Sploh pa če osebi pustiš podatke da denar nakaže nato se ti pa ne oglasi več , HAALO ? jaz ne puščam kar tako svojih podatkov ker se njim ne sprdne več odpisat :) lepo poveš žal sem se premislila,vseeno hvala in ajde čao. S takimi se sploh ni vredno kregat, samo odziv pustiš da druge vedno kakšna je
2015 07 21
Petra , sploh nisem mislila tebe, saj sva se zmenile in res si se opravičila. Pa še dejala si naj ti dam slab odziv. Ti si naredila to enkrat in razložila zakaj . Mislim pa nekatere druge ki so me nasankale po tri krat, jaz pa tisto bu.............lo, ki nasedem. Če bi bila ti bi ti napisala v zs, da me to moti vendar pri tebi ne. Oprosti, če sem ti dala tak občutek, ker sem vpisala to pod tvojo temo. [:sramezljiv]
2015 07 21
Aja, ok :-) np :-D
2015 07 21