Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Psihologija /

Katastrofa tašče..

Zanima me, kakšen odnos imate s svojo taščo? Jaz svoje ne morem videti, ona pa tudi mene ne.
2015 07 22
nisiii edinaaaaaaaaaaaa [:zafurstriran] [:zafurstriran] [:zafurstriran] [:zafurstriran]
2015 07 22
nikakve ...
2015 07 22
jaz imam pa zlato taščo sem res lahk srečna
2015 07 22
[:smeh] men moja vsake tolko prinese kakšno darilce iz potovanj... sej je super prijazna, sam nima pa okusa... porcelanasti labodi, ogromni čudni prstani, pletene majčke, k je mela moja babi iste... in kaj čem..."hvala lepa" z nasmeškom [:nasmeh] ... pa včasih s prostaškimi forami, pol me pa čudno gleda, k se ne smejim...ker se mi te fore gabijo...
2015 07 22
če je drugače prijazna, ampak nima okusa in je to edini problem, pol to ni panike al kako?...
2015 07 22
Moja je bla na začetku zeloooo prijazna, dokler ni padla maska. S fantovo družino nisem več v kontaktu, manj kot jih vidim, boljše sem. Ko se pač vidimo, je vse bolj uradno. Pomoje vidi, da je ne morem gledat, tako kot ona mene ne. Smešno je, ker me ne mara čisto brez razloga. Jaz sem bila do nje vedno korektna, v redu, vse sem ji pomagala, vedno se je lahko zanesla name, ko je potrebovala pomoč, medtem ko je ona meni vračala s pikrimi pripombami, prav takšnimi hinavskimi. (dostikrat je omenila tudi mojo težo - par kil preveč mam, ne gre se o 5, 10 kilah btw). Ne razumem, zakaj se je tako obnašala, ni mi jasno. Jaz bom najboljša tašča na svetu, že zaradi tega, ker sama nisem bila deležna tega od svoje. Mogoče pa je samo ljubosumna, ker se z njenim sinom tako dobro razumeva. [:tihsmeh]
2015 07 22
ni nobenih problemov s taščami... nikoli jih nisem imela (za enkrat)
2015 07 28
Jaz lahko rečem za mojo nesojeno taščo, da je baba, ki bi jo bilo treba sterilizirat pred 30 leti. Pred menoj se je delala fino in zaupnico, samo da je zvlekla kaj imava za ene težave z njenim sinom...,.potem pa nož v hrbet.Sedaj si pa naj ima sina in on njo. Ne morem razumeti kako so lahko nekatere takšne zverine.....
2015 07 31