Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

moja skrivnost ;)

Leta in leta sem iskala ustrezen deodorant zase - takšnega, ki bi bil prijazen do kože, zdravja in okolja :) Kdor išče, ta najde :) Deodorant si zadnje 2 leti izdelujem sama, uporabljam 2 verziji s sodo bikarbono in zeleno glino. Oba deodoranta sta brez aluminijievih spojin, ki so med drugim živčni strupi in so sestavni del velike večine komercialnih deodorantov! POŠTNINA je GRATIS [:ljubek] NARAVNI DEODORANT - KOKOS, SIVKA in SODA BIKARBONA Naravni deodorant, prijazen do kože in okolja, nudi odlično zaščito tudi v poletnih vročinah in med športmini aktivnostmi. Kokosovo olje deluje antiseptično in obenem neguje občutljivo kožo. Narejen s strani moje malenkosti. Sestavine: koruzni škrob, kokosovo olje, et. olje sivke in soda bikarbona cena: 3,5 evrov [slika:48aa189c-c650-427a-a903-1889f9ed2c7b]
2015 08 06
DEODORANT Z ZELENO GLINO Primeren je za občutljivo kožo. Deodorant z zeleno glino ni privlačne barve, vendar se lepo vpije v kožo in ne pušča madežev, kar je najbolj pomembno :) Nanaša se s prsti. Odlična opcija za vse tiste, ki v deodorantu ne želite uporabljati sodo bikarbono. cena: 4,5 evrov [slika:f440c14f-ff61-44dc-982b-cc549b954287]
2015 08 07