Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Psihologija /

PUNCE VPRAŠANJE ZA VAS

torej cena ob menjavi je določena glede na cene, ki jih ima druga uporabnica v butiku ;) torej konkretno gledano na primeru butika betty333: vidim, da ima najcenejše dolge kavbojke za 11 eur - torej bi konkretno z njo moje kavbojke menjala v vrednosti 11 eur - pač če ima ona tako visoko vrednotene svoje hlače je logično da jih tako visoko vrednotim tudi jaz oziramo pač tako kot ima ceno za isti artikel ona jo postavim ob menjavi jaz, da sva si fer. ;) a ni to logično? (drugače bi blo če bi seveda ona za 11 eur imela Levis hlače ipd.. ampak glede na to, da ima nekje isti cenovni razred, je potem to oboje isto vredno) ;)
2015 09 02
Je pa zadeva drugačna, če ima recimo uporabnica že tako nabite cene, pa jih hoče ob menjavi še dvignit --> recimo ima že tako ene navadne kavbojke za 15 e in hoče ob menjavo 20 e - takšnih pa niti jaz ne razumem :D :P
2015 09 02
Ja tudi takšni primirki so [:omoticen] Ponekje pa tudi ne moreš znižati ceno če je artikel bil npr. 40€ ti pa si ga oblekel samo 1x in je super ohranjen to še zastopim Drugače pa če ne najdem sama nič pri menjavi pa jim ponudim popust Določene stvari imajo pa svoj cenovni razred kot so znamke :)
2015 09 02
pač če je znamka, potem razumeš da je tisto dražje.. ampak če je pa neki NY pa pač ni logično da imata obe NY hlače, pa da jih mora recimo tista, ki jih ma ceneje (ker ima pač nizke cene ker se hoče čim prej znebit stvari) doplačat ;)
2015 09 02
Ja to je pa res Ali pa da gre za menjavo 1:1 pa si uporabnica izbere artikel, ki je draži in potem ni ne za doplačilo in ne za to, da ti vzameš še en izdelek
2015 09 02
1:1 gre, kadar sta izdelka enake vrednosti ;) primer: moje hlače za 5 € za vaše hlače za 11 €... ;) nikakor pa ne 1:1 v primeru hlače:kič uhani.. torej jaz bi si v vašem butiku izbrala dražjo stvar kot vi v mojem in tako nebi pristala na doplačilo, niti na to, da si izberete še nekaj iz mojega butika, ker to potem ni fer ;)
2015 09 02
Težko je to drugim dopovedat :/
2015 09 02
ja.. že to, zakaj je ob menjavi cena dražja je bilo zelo težko dopovedat.. kaj šele to [:smeh] pač saj ni panike..pač ni menjave .. ;) se bo že kdo drug našel :)
2015 09 02
1 2