Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Drugo /

Pogovori /

punce, zanima me vaše mnenje...

Torej... Na butiku sem prodajala oblekico pariško modre barve in neka gospa mi je pisala, da bi jo vzela ampak če bi se dalo da bi jo predčasno poslala da bi jo probala.. Glede na njene odzive sem naredila izjemo in ji jo poslala.. In kaj potem - oblekica ji naenkrat ni bila več všeč in je rekla da mi jo bo vrnila, prav tako tudi stroške pošiljanja.. Ko naj bi jo ''poslala'' mi je napisala da je poslano a jaz oblekice po več kot 2h mesecih še nisem prejela! sem jo večkrat prašala če je res poslala in je zatarjevala da je in da se je paket očitno izgubil - to se mi v skoraj dveh letnih ni zgodilo še niti enkrat! potem pa grem danes na njen profil in vidim, da ima par negativnih odzivov da paketa sploh ni poslala, ali pa je trajalo do 14 dni.. In zdaj nevem, mogoče sem bila jaz premalo vztrajna.. ali pa me je prinesla okoli?! imate ve kakšno podobno izkušnjo ? gospe sicer nebi javno izpostavljala vendar se mi ne zdi prav.. sicer nisem 100% kaj je sploh bilo vendar nevem če se paket kar tako izgubi ? sploh če je malo večje velikosti ? [:prepoten] [:zafurstriran] no.. vsaj nekaj kar zdaj vem je zagotovo to, da NIKOLI več ne delam izjem! [:jezik]
2015 09 08
Ne verjamem, da bi se tako velik paket izgubil. "Gospa" je izkoristila možnost in vas prenesla okrog, po mojem. Sovražim take ljudi [:zafurstriran]
2015 09 08
Ursiiica ja, bi se kar strinjala z vami.. ker se mi res še nikoli ni zgodilo, da bi se kaj izgubilo pa sem pošiljala že veliko manjše paketke kot je bil ta.. sicer pa, na tem butiku je vedno več takih ki so nepoštene in potem zaradi slabih izkušenj s takimi vedno podvomiš tudi v super punce tu gor.. sramota res [:jezen]
2015 09 08
Svega i svašta tukaj doživiš [:zafurstriran] Ampak je tudi zelo veliko SUPER KUL punc [:nasmeh] [:nasmeh] Aja sem naložila nekaj novih artiklov, tako da vabljene [:ljubek] Drugače pa nočko [:poljubcek]
2015 09 09
To je vsekakor njena odgovornost, ce naj bi bil poslana posiljka izgubljena. Bi vsekakor morala poslati priporoceno, ne pa navadno. Meni osebno se je 1x zgodilo, da se je zal moja posiljka izgubila - bila pa je notri cisto nova cipkasta majcka. Vendar, ce pogledas stevilo mojih odzivov lahko vidis kaksno je bilo moje razmerje med poslanimi in izgubljneimi posiljkami - cca 1:200 ( vsa seveda tudi niso bila poslano tujdi vmes veliko osebnih izmenjav, a vseeno). Je vsekakor mozno, da bi se morda izgubila posiljka. Vemdar to ne more iti na tvoje stroske. Ti si ji sla toliko na roke, da si ji predhodno poslalal oblekico, vsaj poskrbela bi lahko, ko je posiljala nazaj da bi se poslalo kot priporoceno.
2015 09 09
Aha ce je bila posiljka izgubljena se da baje izgubljene posiljke najti preko poste. Povprasaj jo kdajrocno je bila posiljka oddana - ne v bistvu se mora za to zanimalti sama. Torejvedeti mora kdaj je ila posiljka oddana, v kateri embalazi, ce je bilo na posiljki napisano imeposiljatelja in prejemnika. Neizgocene posiljke na posti cakaj prejemnika se nekaj casa (morda ce postar ni pustil listka ali ce se je izgubil listek), potem gredo pa na. Regijski center. V glavnem ce ne prejmes oblekice naaj naj ti lepo nakaze denarza izgubljeno artikel. Ja se pa strinjam zaradi tistih punc, ki niso eavno postene pade slaba luc navse in smo vsi v istem kosu:( Drugace se da pa hitro preceniti katere osebe so zanasljive in kaatere ne. Najslabse izkusnje sem imela zal s tistimi puncami, ki so imele nekaj pozitivnih odziivov ter morda enega-dva negativna - no vedno je potrebno tudi toupostevati, malce preceniti. V glavnem res je - tukaj vse dozivis.
2015 09 09
ojoj, kakšnih tehnik se eni poslužujejo [:zafurstriran] ... groza no... [:omoticen] . jaz bi zahtevala denar za oblekico. pa vztrajno in odločno. lp
2015 09 09
green.butterfly ja, dejansko je res tako.. mi je žal da se tega nisem prej spomnila da bi ji rekla naj mi denar nakaže.. točno tako, zaradi vse več slabih punc tu gor zgubiš zaupanje tudi do tistih, ki so uredu [:zaspan]
2015 09 10