Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Drugo /

Pogovori /

posiljanje

punce kako vi posiljate paketke,da pride cim manj?? hvala vsem ze vnaprej za pooc in nasvete...
2013 01 24
js poslm navaadno sam ponavat napism potrdilo pa placam tistih 0,70€ tko da mi nobena ne more rect da nism poslala al pa dase kj zlaze.... [:nasmeh] upam da sm ti kj pomagala [:nasmeh] [:ljubek] [:tihsmeh]
2013 01 24
navadna pošiljka... do sedaj še nisem imela nobenih problemov, da kaj ne bi prispelo [:nasmeh] tok tok
2013 01 25
ja tut js nism mela nobenih problemou :))
2013 01 25
a zavijate same al kako? super ste punce,hvalaaaaaaaa
2013 01 25
Seveda, vedno sama. Ponavadi v kakšno papirnato vrečko,ali pa običajno polivinilasto. Dobro oblepim in to je to. Edino včasih, ko mi kaka pošlje v škatli, jo potem ponucam naprej.
2013 01 25
Jaz kar sama zavijem v kakšno vrečko ali podobno in pšotrem prelepim z lepilnim trakom. Ne zgleda ravno lepo- ampak če imaš dosti paketov se ti splača ker kuverte tudi niso poceni (sploh ta vlke). Potem pa pač nalepim etiketo z imenom in naslovom pošiljatelja. [:nasmeh]
2013 01 25
js zavijm u en velik paper.ornk zalepm.in pol se enkrt okol dam se en papir. ce bi dala u skatlo pride pol tut drazja postnina.
2013 01 25
sama zapakiram. vedno zavijem v vrečico in vloživ v kuverto, kateri sem oblepila robove, da slučajno kaj ne raznese [:smeh] imam pa to srečo, da mi kuvert ni treba kupovati [:ljubek]
2013 01 25
pa še en tak praktičen nasvet... včasih mi katera pošlje kaj v kuverti z mehurčki, tisto kuverto vedno olupim, da dobim ven samo mehurčke, katere lahko uporabite pri pošiljanju kakšnjih lomljivih stvari [:ljubek]
2013 01 25
js pa ce dubim kuverto z mehurcki samo prlepm list nad naslo k je ze napisan in poslm naprej... [:rezoc]
2013 01 25
ce rabi katera tisto peno ali pa mehurcke,jih lahko js zrihtam kolikor hocete.... če katera potrebuje naj mi javi... LP B
2013 01 25
js dam u vrečo,če je le mogoče. drgač pa lomlivo pa to pa u skatlo pa paperja ful not da se ja kej ne zlom [:nasmeh]
2013 01 25
Ne razumem zakaj nekatere punce pišejo samo sporočilo "želim" določenega artikla, jaz pošljem odgovor in vsa navodila, in potem ni duha ni sluha ??? Ne bi bilo bolj "kulturno" povedat, da jih ne zanima več?
2013 02 10
Ja, jaz sem se pa s tem čisto zmedla xP Sem nova na tej strani in sem dobila kar nekaj sporočil "želim" , ampak zraven nobenega teksta, sploh nič....In ker se šele navajam na stran, sploh ne vem ali to pomeni da bi katera rada kupila ta artikel ali mi samo sporočajo da jim je všeč???....Ko jim pa odpišem pa nasploh nobenega odgovora :/
2013 02 16