Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

NEODZIVNOST

Prosim, če napišete vaše izkušnje glede strank, katerim se pošljejo osebni podatki in št. TRR, nato pa ni več nobenega odziva. Imate izkušnje z zlouporabo podatkov na MojButik ali celo izven njega? Lp
2016 02 18
ja tudi jaz imela to izkušnjo.. edino kar lahko narediš da daš negativen odziv.
2016 02 18
Tudi jaz sem naletela že na kar nekaj takšnih, ampak na srečo ni bilo nič posledic. Verjetno si samo premislijo, ampak žalostno da niso niti toliko da napišejo npr. hvala ne potrebujem več, našla sem nekaj druga ... Včasih že zapakiram paketke, ker gredo kao oddat, na koncu pa čakam za brezveze ... :/
2016 02 18
Neprijeten občutek, ko veš da ima vse tvoje podatke.....potem pa več ne odpisuje! Tako kot praviš, Blondee, vsaj naj napiše, da si je premislila! :@
2016 02 18
ja, vecni problem. Tudi sama sem v skrbeh glede dajanja teh podatkov naprej - resnicno ne ves kdo ali kaj je na drugi strani. pa ce ze od nekoga nekaj kupis - imas podatke res samo za to, da jih napises na list, da mu nakazes oz. posljes denar. V primeru, ko pa das podatke pa nobenega odgovora vec, pa ja, je tudi meni malo zaskrbljujoce. tudi v trgovini nekomu za tabo ne bi kar povedal vseh podatkov, ampak glede na to kaj se dogaja, je skoraj tako, kot da bi..
2016 02 18
Blondee tudi sama sem vcasih takoj zapakirala - ko pa tolikorat odpakiras potem, ti je pa jasno, da pakiranje lahko pocaka do takrat, ko prejmes denar :) negativen odziv pa obvezno dat, takoj.
2016 02 18
Catherine1 me je izučilo ja hehe :)
2016 02 19
haha :) definitivno počakam s pakiranjem dokler na TRR ne vidim točnega zneska! negativni odzivi pa so zelo koristna opozorila za ostale....
2016 02 20