Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

slike zginjajo....

Punce,opazla sem,da mi z mojga profila kar zmanjka slik...trenutno so mi zbrisal(al kaj)dve sliki z očali.Na njih sem bila sama,in ne vem zakaj?Saj niso ukradene slike... A kdo ve??? [:rezoc]
2013 05 30
tut pr men kr zgine pa mi tut ni jasno ka to dogaja,ker jas pa res nimam nobene z neta
2013 05 30
Men so zadnjič zbrisali eno slikco od ene oblekce..... K sreči sem jo prodala že... Pa ne vem zakaj.... Ni bla z neta pa samo oblekca je bla slikana... NIč posebnega! -.-
2013 05 30
jaz pa ne morem nove teme odpret na forumu [:sokiran] [:sokiran] piše mi skoz Opa, nekaj je šlo narobe [:sokiran]
2013 05 30
jaz tudi ne,pa očala,sončna,k sm jih dala na svojo faco pa slikala....halo?Ni mi nč jasno [:sramezljiv]
2013 05 30
tejka,probaj klikn mal nižje dol pod temam,Meni tudi včasih tako,,,ne vem kaj je,vse preobremenjeno,, [:nasmeh]
2013 05 30
cel tedn že šteka ta stran ok štekam 1 dan sam cel tedn je pa mal dolg [:sramezljiv]
2013 05 30
fifii vseeno ne gre ustvarit [:zalosten] [:zalosten] [:zalosten] [:zalosten] drugače pa meni so tudi brisali sliko rolke, ki je slikana doma na travi [:sokiran]
2013 05 30
in to ene 4x in morem vedno znova naložit [:smeh]
2013 05 30
ja mogoče zato, ker se tu prodajajo oblačila, obutev, nakit... ne pa rolke? [:smeh]
2013 05 30
ja je vseen nek dodatek [:zalosten] a knjige se pa lahk prodajajo [:sokiran]
2013 05 30
ja,saj men pa očala...
2013 05 30
jaz sploh ne vem če so mi slike zbrisali al ne, morem jutri preverit med kupčkom, ki ga mam za MB in slikami naloženimi :) tejika: jaz sem pa mislila da sem edina, tudi meni ne gre nove teme odpret, oz. zdaj ko kera odpre temo lahko jaz tudi komentiram, ko pa kliknem npr. na ideje pa mi napiše isto ko tebi... sem najprej mislila, da mogoče zaradi tega ko sem iskala punco za one hlače, ko me je manca papler nasrala... ker sem dala link... zdaj pa nisem več ziher, sem pa jim pisala :D
2013 05 30
Tejika tudi meni ne gre nove teme odpret in mi piše enako kot tebi [:zalosten]
2013 05 30
Saraarocku smo ze tri torej ki nam ne gre odpret [:tihsmeh] ne vem kaj čarajo tu gor..
2013 05 30
1 2