Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

Tattoojčki! =)

Hejla punca! Sama bi si ful rada dala delati tattoo pa ful nevem kam bi si ga šla narediti. Ve katera od vas kje res lepo naredijo pa da je še ugodno po vrhu [:nasmeh] Pa potrebovala bi par mnenj glede tetoviranja. O bolečini pa raje na bom spraševala ker je odvisno od vsakega posameznika [:tihsmeh] Hvala vam punce [:nasmeh] Lp
2013 06 01
Damiens Tattoo v Kranju je OK, ga je delal meni in sem z njim zelo zadovoljna. Tega ti lahko priporočam iz prve roke, lahko pa ti povem, da moj prijatelj nad Nextom iz Ljubljane ni zadovoljen. LP
2013 06 01
jaz hodim k Tattoo-Samo v Zagorje, naredi res super in ugodno. Ti pa vsekakor priporočam da dobro razmisli ker tattooji niso za vsakega, naredi si ga le v primeru da ti je nekaj ful všeč in bi rada za vedno to imela na sebi ne pa samo zato da imaš tattoo oz. lahko okoli govoriš da imaš tattoo ker takšnim je potem žal [:nasmeh]
2013 06 01
Točno tako..saj zato pa že 5 let razmišljam kaj bi imela. Ker eni so res top ampak potem se vprašam če bi imela res tole za celo življenje. Tako da si bom dala tetovirati nekaj kar mi veliko pomeni in tudi na tak del ki ga ne vidim lihk skos [:tihsmeh] Me je pa malce strah ker imam zelo nizek pritisk in nevem kako bo tole vplivalo name. Hvala vam punce za nasvete zlate ste [:ljubek] [:nasmeh]
2013 06 01
Sej tudi če ga imaš nekje ko ga skoz gledaš se ne naveličaš vsaj jaz se nisem enega imam na roki, včasih pozabim da imam tam [:rezoc] Jaz bi pa za bolečino opisala tak nekak kot da bi z depilatorjem šla čez, pa itak hitro mine [:nasmeh] Če že pa tak dolgo razmišljaš pa ni problema kar pojdi [:nasmeh]
2013 06 01