Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Razjezi me.. !

Zelo me razjezi, ko se punca odloči, da bo kupila izdelek, izmenjava podatke, potem pa čakam na nakazilo, ji pišem 5 dni pa ni ne duha, ne sluha o njej, kaj šele o kakšnem nakazilu. Nebi znorela, če mi nebi to naredile 3 punce v roku enega tedna. Res sem jezna, ker se trudim biti fer do vseh, paketke oddam takoj isti dan ko dobim nakazilo ali denar, v čem je potem finta da napizdujejo nas, ki smo pa dejansko z glavo pri stvari. Grrr, upam da bo čim manj takšnih primerov tudi pri vas in da bo sodelovanje s puncami na tem butiku potekalo boljše kot je do zdaj! [:zafurstriran] [:zafurstriran]
2013 06 04
Jaz imam pa drug problem :D Hocem nakazati, pa kar od nikoder sporocila o trr-ju :(( Pa vidim, da so prijavljene, ampak ne duha ne sluha o njih :D
2013 06 04
Ja, jaz tudi vidim da so gor, pa dobesedno ignorirajo moja sporočila. Smešno mi je že.. Nekatere totalno neresno jemlejo vse to opažam.. [:zaspan] [:smeh]
2013 06 04
jao, res opažam, da je zmeraj več tega [:zalosten] upam, da boš rešila, če ne pa samo - odzive pisat brez slabe vesti!i Jaz sem pa zadnjič eni punci pisala da KUPIM njeno torbico za 25€ in je bila dosegljiva vsak dan in mi do danes še ni odpisala ... Ne vem kaj je fora, da nočeš prodat. potem pa najboljše, da se izpiše iz butika. ?! [:zafurstriran]
2013 06 04
Ja sej, očitno bo res treba odzive začet pisat. [:omoticen] Haha, to pa so pomoje tiste finte, ko da gor nekaj kar nosi, postavi smešno ceno potem pa noče prodat. Nevem no, grozne so nekatere. [:zafurstriran]
2013 06 04
Pri meni je bilo isto , danes sem pa stvar zakljucila in napisala negativen odziv, punca je rekla da bo pri meni kupila sandale in da pač nakaže v roku enega tedna, ko je to minilo sem ji napisala kako je z nakazilom, pa mi je šele po enem dnevu odpisala, da je premišljevala če jih bo sploh vzela,,,,,halooo! potem je rekla če ji lahko pustim čaz za nakazati še do tega ponedeljka, pa nič od nič nikjer... pa sem ji napisala odziv....in mi napiše kar nekaj nazaj , da je bilo že itak razvidno da jih nebo vzela...mislim kje njej pamet [:zafurstriran] Pa sem ji sam napisala nekaj nazaj kar ji je šlo pod sporočilo....in ona potem meni grozi z blokiranjem [:tihsmeh] [:tihsmeh] To nemoreš verjeti, slama v glavi nemorem reči drugega [:rezoc]
2013 06 04
Meni tudi ni jasno, ko kateri pišem in se res zanimam za izdelek pa mogoče na prvo sporočilo še odgovori, ko jo pa prosim da mi kaj izmeri ali pa pošlje še kakšno dodatno sliko pa nobenega duha in sluha več od nje! Kot da noče stvari prodat. Res ne razumem... [:zaspan]
2013 06 04
Jaz sem do zdaj pisala ogromno puncam, pri katerih sem se želela kaj pozanimat glede izdelka, ali pa ga vzet in res mi je malo katera odpisala, pa tud vidim da so dosegljive. Nevem, v čem je finta da so takšni ljudje tukaj gor. FASHIONistka, jaz tud čakam pa čakam pa čakam na nakazila pa nikjer nobenega, nevem al sem jaz nora al kaj se grejo.. s tem ko označimo da je nekaj PRODANO definitivno izgubimo potencialne kupce in to se mi res ne zdi fer. [:zafurstriran]
2013 06 04
Mene pa razp...ko napišejo: predlagaš ceno in izdelek tvoj!!!!! Mislim halo! Zame je to zavajanje!!!! In ko predlagaš ceno, se naslednji trenutek izpiše...
2013 06 04
to tudi mene razjezi !! ena punca je bila zelo zainteresirana za moje salonarje, da so noro lepe, da si jih zelo želi in če se da še ceno kaj znižat, seveda sem ji znižala kar precej od prvotne cene potem pa sploh ni več odpisovala a je bla prijavljena [:zafurstriran]
2013 06 04
Punce,vam dam prav!Jaz ponavadi to vse hitro porihtam in kupim in prodam...,če lahko,samo včasih( danes naprimer) pa sem prepozna do pošte za odposlat ali preverit trr.Samo,res pa je ,da nekatere ne odgovarjajo ali pa ,,nategujejo ,, nas vse. [:nasmeh] [:jezen] [:jezen] Sem pa imela že par primerov,ko sem jim dala rezervirano,za 1,mesec..halo,potem pa je rekla;;joj,ne morem,nisem dobila denarja!!!;; [:zafurstriran] [:zafurstriran] [:zafurstriran] [:zafurstriran] [:jezen] [:jezen]
2013 06 04
Grrrrrrr, saj mi je bilo jasno, da ne bo prodala za takšno ceno kot sem ji predlagala, sam ne pisat: predlagaj ceno in izdelek je tvoj!!!!!!!!!!
2013 06 04
Sej ima vsakdo kdaj prenatrpam urnik, jaz sem eni punci tudi komaj danes poslala denar namesto včeraj, ker enostavno nisem utegnila prej, ampak ne delam se pa norca, ker nisem iz tega razloga na tej strani tako kot nekatere. Mah sej bo, ne smemo biti predobre, ker lahko takoj dobimo po "piskru" [:zaspan]
2013 06 04
Meni je najbolj glupo to, da folk najprej napiše: "kupim, mi daš podatke", potem pa: "joj a mi lahko izmeriš to" "a mi lahko izmeriš še to" "se slikaš, da vidim, kako je oblečeno"... in potem mrkne. S tem, da ima že komplet moje podatke in vse, pa še mene je presekirala, da sem merila, slikala in ne vem kaj še vse... bruh!
2013 06 04