Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

Replike stoppp

Res ne razumem zakaj se ne prepove preprodajo replik na butiku?? Kje je point imet neko fake zadevo?
2016 08 01
Jaz ne razumem, kako lahko repliko punce prodajajo za 50-70-100€? Če kupim fejk torbico za 70€, boljš da mi še posodo opere pa zlika perilo. Sram jih je lahko, punce, ki pa originale prodajajo, pa dajo ceno 2x nižjo pa torbice ne prodajo po več mesecev. Če hočeš na vsako silo met te michael kors pa nevem kake znamke torbic - pol pršparaj denar, pa si original kupi. Zakaj zakaj zakaj bi človek repliko meu, pa si sramoto delav... sam ok, je tak kak rečejo: boljše slaba reklama kot nobena reklama. To je pa moje mišljenje, ker mi je že fajn slabo ko odprem butik in vidim na prvi strani 5 replik torbic (novih, seveda ne nošenih, kot original, sploh se ne pozna razlika tko so dobre hah) za tolko denarja, ko bi lahko še 20€ zraven dodal pa bi original mel. Fuj, vem, da si marsikdo ne more privoščit originala - tudi jaz ne, nimam znamk, vsaj ''slavnih'' ne, pa vseeo potrpim in kupim kvalitetno stvar. Sam bi pa bilo malce težko regulirat te replike na butiku, potem bi rabli res nekoga, ki bi vsak oglas vsake uporabnice preveril, ali prodaja original ali repliko.
2016 08 25