Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

Voskanje for dummies :)

Živjo, punce, ima katera izkušnje z voskanjem doma? Kaj vse rabiš? Uporabljala sem sladkorno pasto, ampak s trakovi mi nekako ni uspevalo in potem je vse skupaj trajalo ... Voskov je miljon, videla sem, da obstaja tudi nek manj boleč vosek, Lycon, ima katera izkušnje? Hvala že vnaprej!
2017 05 24
Pasto sem kuhala doma pa ni uspelo nikakor :D kupila sem tudi afroditino pa ni šla niti ena dlaka dol pa še cela plava sem bila po nogah ker sem tolk pritiskala da se ja kej zalepi :D Sicer mi je najlažji z britvico iti čez, če pa že vosek uporabljam, pa uzamem kar tiste trakove ki že imajo vosek gor. Segrem s fenom al pa v mikrovalovno vržem za kakšno min., mi kr potegne ven dlake samo je zamudno.
2017 05 26
Jaz sem imela sladkorno, mislim da neko cleopatro pa je delovalo z roko, s trakovi nisem znala :D Potem je tudi vosek tako zamuden, verjetno vsaj an začetku :S Vsako poletje isti problemi :D
2017 05 26
uu ja, zamešala sem, to cleopatro sem tut jaz imela ja :D (ne afrodite) ma ja, zamudno je, vsaj zame...nimam časa ne živceu se ukvarjat s tem :D tko da potem kr britvico vzamem ampak tut to ni neka rešitev :( sploh zdj poleti..pa cela porezana, rdeča, pikice...mahh, dolge hlače oblečt pa je :(
2017 05 28