Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

Štekanje butika

Punce pozdravljene, zanima me ali še kateri stran butika šteka? Namreč, ko gledam nekatere stvari, pridem mogoče do 3-4 strani in naprej več ne kaže izdelkov oz. ne pokaže ikonic. Se da kaj storiti?
2018 06 06
enak problem ,javljam se pritožujem pa nihče ne ukrepa :,'( :,'(
2018 06 20
isti problem pri meni :|
2018 06 23
Ja, tudi jaz sem odprla temo zaradi tega problema, izginila mi je namreč večina slik. Očitno mojbutik propada, ker sem zadevo opazila že pred meseci. :/ Pa tudi pri drugih uporabnicah to izginjanje slik opazim. Kot pravi pika44, očitno ni namena spletno stran uredit.
2018 06 27
Tudi jaz že kak mesec opažam, da če iščem kak artikel, se ne pojavljajo slike, tudi če odpreš oz. klikneš na artikel se ne pojavijo slike.
2018 07 03
Kaj katera mogoče ve, zakaj ne morem brisati izdelkov, ki sem jih prodala?
2018 07 09
> Tincy1993: > Kaj katera mogoče ve, zakaj ne morem brisati izdelkov, ki sem jih prodala? Jaz sem danes popolnoma normalno izbrisala dve objavi (na računalniku). Na telefonu pa velikokrat prej obupam preden mi uspe. :)
2018 07 09
jaz urejam normalno, ampak fotografij pa res ne naloži vseh - najprej sem mislila, da je to neka začasna težava, zdaj pa vidim, da se nihče s tem ne ukvarja. a je katera pisala adminu, ali kako se to sploh ureja?
2018 07 11
> Ananas2009: > jaz urejam normalno, ampak fotografij pa res ne naloži vseh - najprej sem mislila, da je to neka začasna težava, zdaj pa vidim, da se nihče s tem ne ukvarja. a je katera pisala adminu, ali kako se to sploh ureja? ja Pika44 je že javila pa ni odziva.
2018 07 12
Težava pa je tudi pri prestavljanju slik v oglasu, saj lahko namreč vidiš le prvo sliko.
2018 07 22
Tudi jaz že en čas opazujem,da mi je zginilo nekaj slikic.Pa ne kar meni,tudi drugim.Kaj se dogaja?
2018 08 06
zadnje čase stran res deluje počasi, ne moraš normalno gledati artiklov ker rabim 5 minut da odpira..poleg tega pa kot so punce že omenile veliko slik manjka. verjetno je stran preobremenjena. Veliko boljše bi bilo če bi punce prodane artikle zbrisale. kot sem opazila slike manjkajo pri objavah ki so starejše kot leto dni.
2018 10 03
zadnje čase stran res deluje počasi, ne moraš normalno gledati artiklov ker rabim 5 minut da odpira..poleg tega pa kot so punce že omenile veliko slik manjka. verjetno je stran preobremenjena. Veliko boljše bi bilo če bi punce prodane artikle zbrisale. kot sem opazila slike manjkajo pri objavah ki so starejše kot leto dni.
2018 10 03
Imam enak problem + ko želim naložiti nove slike k starim izdelkom (jih zamenjati ) mi negre !
2018 10 14
Butik zelo pocasi dela vcasih sploh ne nalaga strani brise slike itd.. Vcasih po 3 dni sploh ne odpira strani. :(
2018 10 16
1 2