Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

PA TO NI RES!

kaj lahko storim? popolnoma sem že obupala nad butikom, določene uporabnice takooo prijazne, odzivne, ko nakažem denar pa ne duha ne sluha o njej? punci sem denar za jakno nakazala 14 dni nazaj, do danes je še vedno nisem prejela. vsak dan ji pišem, sploh ni odgovora. pred 6imi dnevi je napisala samo da je čisto pozabila in da bo jakna takoj poslala, jakne še vedno ni, prav tako nobenega odgovora. Ja, tudi meni se kdaj zgodi da artikla ne morem odposlati isti dan, ampak vedno, vedno sporočim kdaj in kako lahko in odpošljem čim prej, Kako jih ni sram? Zaradi takih, bom počasi zaključila s poslovanjem tu gor, pa čeprav je kup poštenih uporabnic, ampak dejansko izgubiš voljo, veselje in zaupanje. žalost
2019 05 18
Lahko ji še naprej težite. Če ne bo nič, jo izpostavite, dodate na črno listo prodajalk, prijavite administratorki,... Se pa strinjam. :( Žalostno res, kako nekaterim poštenost ne pomeni prav nič. Ne vem kako lahko spijo ponoči, ko vejo, da so nekoga zavestno prinesle okrog. Ker sploh niso poslale plačanega, ali pa ker so zavestno poslale poškodovan ali drugače neuporaben izdelek, preplačan ponaredek,... Je možno, da včasih ne opazijo, ampak nekatere mislim, da še kako dobro vejo kaj delajo. :| Jaz izgubljam voljo do kupovanja tukaj... So pa tudi izjeme, ki prodajajo res lepe in ohranjene stvari...
2019 05 18
Pozdravljene! Manilu prav imas...pred dvema dobrima tednoma sem poslala denar vendar ni ne kuplenih stvari in ne odgovora...doticna oseba je ERIKA BOZIC !!! in oguljufana nisem samo jaz ampak se nekaj deklet...zato vas opozarjam da ne nasedete na PREVARO IN GOLJUFIJO te punce
2019 05 20