Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

NALAGANJE IN BRISANJE FOTOGRAFIJ

Kaj se zadnje čase dogaja na Butiku? Ima še katera težave z nalaganjem slik ali brisanjem oglasov iz pravih kategorij? Za en oglas porabim 10-15 minut, da mi sploh naloži fotografije, nato mi ga pa izbrišejo in ga dam v pravo kategorijo???????? Sproti brišejo oglase, da bi pa naredili kaj, da bi forum normalno deloval, pa se nihče ne potrudi 🤯🤯🤯
2022 09 08
Lepo pozdravljena! Vem, da je zadeva neprijetna, vendar moramo moderatorji brisati izdelke, ki niso v skladu s pravili. Pred kratim smo na blog objavili pravila objavljanja oglasov na Mojbutik.si - 1. del in 2. del, v izogib takšnim nevšečnostim, prosim preverite ali je bil razlog izbrisa vašega oglasa morda v kakšnem od teh primerov. V kolikor se vam zdi, da je bil vaš oglas izbrisan po krivem, smo vam vedno na voljo na mailu help (at) mojbutik.si in vaš primer bomo individualno pogledali. Pozdravčki, Moderator
2022 09 09
Ne odpre mi nobenega pravilnika. Meni tudi brišete vse po vprek in imam vse v pravilnih kategorijah🙄
2023 04 08
Lahko bi vsaj opozorili da se bo zbrisal da se ve, da drugače poslikam ali karkoli je razlog izbrisa. Ne pa da se cudim kam izgine pol artiklov za katere se tako trudim z opisi in da bo ja vse pravilno 😪
2023 04 08