Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Prosti čas in hobiji /

Filmi, knjige, glasba /

Dobre serije?

Velik časa preživim za risalno mizo in me zanima če katera pozna kakšno pametno serijo, da se mi ne bo zmešalo v tišini? [:nasmeh] Drgač mi je všeč: New girl, Bones, Life, Melissa and Joey,...
2013 02 13
odvisno od okusa..jaz imam rada psihološke drame, tudi detektivske, ter ZF serije.. meni so noro všeč, bile in so mi še, : Razočarane gospodinje, Lost, Heroes, to je od nekaj let starih serij.. od novejših pa so menda fajn: Girls, Once upon a time, Modern Family.... (te imam vse namen gledati..) res ful odvisno, kakšni žanri ti najbolj pašejo [:nasmeh]
2013 02 13
Jp, Modern Family, How not to live your life, Miranda, Mistresses (te tri so angleške), The new adventures of old Christine, the Middle, večina komedije..razen Mistresses..ampak vse so res SVETOVNE :D
2013 02 13
How I met your mother, Two and a half men, Grey's anatomy, 70's show, Big bang theory, Modern family, Joey, Friends... Vse kul :)
2013 02 13
2 broke girls, Suits
2013 02 13
če ti je všeč melisaa in joey bi ti priporočala "the midlle" in "scrubs" moje top3 so pa "friends", "frasier" in "that 70s show" se zelo splača pogledat :)
2013 02 13
moje top: -friends -dexter -breaking bad -The mentalist -desperate housewifes -two and a half man -touch
2013 02 13
Raising the bar
2013 02 13
Moje top (iz glave): GIRLS HOMELAND NURSE JACKIE THE BIG C ENLIGHTENED PARKS AND RECREATION Vse lahko streamaš iz BTVGUIDE.
2013 02 15
Poleg že omenjenih bi jaz od novejših serij priporočala: - Anger Management - Cougar Town - Community - Hart of Dixie - Elementary (sodobni Sherlock Holmes) - Grimm (sodobne Grimmove pravljice) - Suburgatory - The New Normal.... Vse omenjene so večinoma humoristične, se pravi sit-comi, Hart of Dixie je humoristično-romantično obarvana in umeščena v idilično mestece na ameriškem jugu, Grimm je zelo prebavljiva horror serija in Elementary je odlična detektivka.
2013 02 18
se priporočam še za kakšne dobre detektivske serije [:nasmeh]
2013 02 19
Dobre "detektivske": BODY OF PROOF (vidim, da imaš rada Razočarane gospodinje, v tej nadaljevanki glavno vlogo igra Lana Delany, ki je tudi igrala v RG. Gotovo ti bo všeč!!) BREAKING BAD LIE TO ME (odlična, ampak so jo lani ukinili, imaš kje na netu linke, menda so jo predvajali tudi na TV3) DEXTER TOUCH THE GOOD WIFE (sicer bolj odvetniška, ampak super igralci in scenarij)
2013 02 20
supeeeeeeeeeeer, hvala ti se mi že sline cedijo hehe [:rezoc]
2013 02 20
Moja priporočila pa so: -- Sherlock (iz leta 2010) - Game of Thrones - Coupling (zelo zabavna) - Once Upon a Time (pravljično obarvana), the best serija :) - Fringe (za ljubitelj(ic)e sci-fi) - Criminal Minds - CSI: Crime Scene Investigation - True Blood - The Big Bang Theory - Supernatural Za vse ljubitelj(ic)e detektivskih ali pa starejših filmov in serij pa priporočam še: The Adventures of Sherlock Holmes, The Memoirs of Sherlock Holmes in The Return of Sherlock Holmes z Jeremyjem Brettom v glavni vlogi.
2013 02 22
Moja top je pa American horror story, ampak je za boljše želodce, dve med seboj neodvisni sezoni sta za pogledat, oktobra pričakujemo tretjo.
2013 02 23
1 2