Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Informacije za uporabnike /

Pogovori o uporabi strani /

prosim preberite!

drage moje, tokrat se na vas obračam z malo manj prijetno temo in sicer: neprejeti paketek. samo da na kratko povzamem... z eno tu gor sva se zmenili za menjavo, jaz sem svoj paketek oddala takoj naslednji dan in ga je punca tudi normalno in pravi čas dobila... jaz pa njenega paketka nisem dobila... pretekel je en teden, sem ji pisala in sva se lepo dogovorili, da bo šla na pošto vprašat, kaj se dogaja... mine še en teden... še kar nič, jaz ji spet pišem. potem pa mi danes napiše 2 sporočila eno za drugim, da gre jutri še enkrat na pošto, da preveri, ker to res traja predolgo... v naslednjem sporočilu pa mi napiše, da je vprašala... da je bil paketek odposlan in prevzet... mene sedaj predvsem zanima, če je imela že katera takšne izkušnje, kako ste se potem dogovorile in ali je sploh možno narediti poizvedbo za paketek, ki je poslan navadno (NE priporočeno)? hvala že v naprej za vaše mnenje;) lp, Nika
2013 03 07
Pri navadno poslanem paketku ni mogoče preveriti ali je bil le ta prevzet. Tega ne vedo niti na pošti, tako da si je žal to punca izmislila.. :/
2013 03 07
no, saj se mi je zdelo ja... ampak nisem bila sigurna, pa raje nisem nikogar obtoževala po krivem...:/ hvala!
2013 03 07
lahko vprašam katera punca je bila to?
2013 03 07
točno tako je kot ti je napisala malinca
2013 03 07
mene tudi zanima, katera je bila???
2013 03 07
ma ja... takšne potem mečejo slabo lučna vse nas... sploh ne veš več komu zaupati in komu ne...:/ njen vzdevek tu na butikcu je patt93 . in sem šla sedaj gledat njene artike in tistih sandalov, za katere sva naredili izmenjavo, sploh nima več gor... res škoda, da takšna dekleta uničujejo tale butikec... nekatere tukaj gor ste res super:/ škoda res... sama sem precej razočarana...
2013 03 07
[:zalosten]
2013 03 07
to se je zgodilo tudi meni; punca še vedno trdi da paketa ni prejela; zanimivo pa je, da sem na isti dan kot njenega oddala vrečo paketov in so vse dobile razen nje; zelo ne fer [:zalosten]
2013 03 09