Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Prosti čas in hobiji /

Filmi, knjige, glasba /

Slovenija ima talent

kaj si mislite kaj o te oddaji ? :) meni se zdi katastrofalna a obenem odlična. Je edina oddaja poleg kursadzij ki se ji dejansko nasmejim samo pač z drugačnega razloga :) Mislim d aje res zelo malo ljudi s talentom, zame so to operni pevci ker morajo imeti res glas in sposobnosti 1A. kar se tiče pa žensk ki se vlačijo in skoraj dol dajejo z odrom pa zame res ni talent ,to ma vsaka zenska nekako v sebi da obvlada te sexualne stvari, samo odvisno kako jih nekatere vzamejo/ uporabljajo,moje mišljenje je da vsaka se lahko naredi cipo,ker dejansko je to najlažja stvar ki se jo lahko naredi , in hza to ne rabiš talenta. Tudi da pokažeš kako se naredi palačinke ali kaj takega domenvam da jih vsak zna :) Kašne oddaje poleg S.I.T ,če vam je sploh Všeč ,še radi gledate :) Tv dober dan mi je bil tud všeč,seveda ga ni vec... ;) Glede S.I.T pa še ...mi je zelo zal da ne bo polesa in valica ker bo res drugace :) včasih sta tudi tadva mal pretiravala samo smešna pa sta vseeno bila večino časa :D [:nasmeh]
2013 03 14
Meni je všeč...saj imamo pri nas tudi kar nekaj nadarjenih ljudi in ne samo v ameriki in drugod po svetu. In je dobra priložnost za nekatere, da počnejo nekaj kar jih veseli in v čem so dobri. Je pa res da se pri nas to bolj ne obnese...malo na sceni potem pa nič več [:smeh] ampak tko je v Sloveniji je zelo težko uspeti skoraj nemogoče..edino če počneš svari ki jih počnejo določene punce. Druge države veliko bolje podpirajo in je več možnosti za uspeh drugje kot pri nas. Mi je pa všeč oddaja, ker se ful narežim...eni so res nenormalno smešni [:smeh]
2013 03 14
ja to se pa strinjam. Slovenija je itak še daleč pri marsikateri stvari (zdj spet odvisn na kaj to gledaš) ker tud v vsaki državi so drgačni pogoji in vse.
2013 03 14
meni so tut talenti ful dobra oddaja..jo že komi čakam [:smeh]..eni imajo res talent [:sramezljiv] ..spet dugi so pa antitalenti [:tihsmeh] drugače sta mi voditelja tut smešna..prava carja sta [:tihsmeh] zdaj bosta imela tak svojo oddajo, ki se bo nanašala na tise, ki so izpadli..bo še zanimivo [:rezoc]
2013 03 14
Tv dober dan je pa najbolj smešna in najboljša slovenska serija vseh časov, tok se smejem vsakič, ko jo gledam:) Kakšen mesec nazaj so jo spet predvajal na popu, priceless :)
2013 03 14
ja so jo predvajal spet sam so jo kr hitr nehal predvajat pa dal to glupo lepo je biti sosed al kva je,ta mi je pa tok kr ena p se antipaticna baba not sploh nwm kdo je haha sam grozn govori :D čeprov je tko zrezeran :P [:smeh] [:smeh]
2013 03 14
ja pol tista pod eno streho je bla pa spet ena kozlarija
2013 03 14
jaz osebno ne prenašam zvezdane mlakar, tkoda posledično so mi vse stvari, kjer se ona namaže ogabne.
2013 03 14
hahaha :) men je pa antipatična tanja žagar pa ne vem zakaj :D ful je zaafnana :) pa me fuuul mot to pr ljudeh sploh pr zenskah :D Druge pa nimam da bi me motila, čeprov tud od nine osenar smeh je posebn ampk dobr ;) hahaha
2013 03 14
Aja ne prenašam Tine gaber ker ma ful grozno obnašanje in ta je pa splooh zaafnana :) te zagarjevi niti do gleznov ne seze kok je zaafnana :) ta je prsla enkt u trgovino in kr prodajalki rekla k ji je prodajalka neki rekla in ona njo pogleda čš...o bed kr ne veš kdo sm js sm tina gaber, to mene čis ...kva [:smeh] [:smeh] ja in če si :D A zdej k si bla pa miss al kwa je sploh ona bla si pa huda pa grozna do ameenaa :D prot nobenmu nč ne rečem tko o un je pa grd sam me pa took mot da se en nos k je eno povprečje da adijo pamet res
2013 03 14
Slovenija ima talent mi je res fajn oddaja za gledati (če izvzamemo dele kjer sta poles in valič,ker sta čisto preveč antipatična). TV Dober dan je bila pa res najboljša slo. serija:)
2013 03 14
Js že komi čakam, sm zmeri rada gledala oddaje take vrste [:nasmeh]
2013 03 14
Meni je oddaja kul,in tud voditelja sta mi simpatična :) sm zgleda ena redkih,hehe. Drgač pa ja,talenti v SLO vsekakor so,v 2 oddajah sm vidla ene 7,ki so mi res odlični. Pa fajn je,za popestritev,da je bil na oddaji un 75letni telovadec. samo kapo dol [:sramezljiv] Mene edino,kar me moti je,da so vsi talenti pomešani..Po moje bi mogla bit ena oddaja za pevce,ena za plesalce, ena za xy.Vsaj jaz ne morem primerjat talent enega,k pleše in enega,k poje. [:ljubek]
2013 03 27
Meni pa sta voditelja totalno antitalenta [:prepoten]
2013 04 01
Men gre pa na živce, da so samo plesalci in pevci in da so pol tut v komisiji sami taki, to je fora x faktorja in šovov, k so namenjeni sam petju pa plesu. men je boj zanimivo vidt čist neki novga, neki kar nisem še nikol vidla, kej smešnega.
2013 04 01
1 2