Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Prosti čas in hobiji /

Filmi, knjige, glasba /

skupna tema: prodaja7menjava knjig

Ker imam sama, pa tudi pri ostalih nekaj puncah sem zasledila da prodajamo knjige. sem naredila posebno temo za knjige, ki seveda ne spadajo med oblačila, obutev in druge dodatke. Nisem se zasledila skupne teme, zato jo ustvarjam jaz, če slučajno je pa se opravičujem da objavljam novo temo in vas prosim da mi prilepite povezavo do teme. Tako da tukaj napišite naslov knjige, avtorja, ceno, lahko tudi slika. ;)
2014 02 28
šivajmo z burdo 10€ [slika:7be003a3-451d-450e-938c-072e01e911c8] kmetijstvo v praksi 10€ [slika:1c6c18db-d21c-4892-89b9-25ea66ff3319]
2014 02 28
PODPIRAM to idejo,..imam.vec lepih knjig na zalogi,za zdej napisem eno zanimivo: PONAREDKI IN PONEVERBE (Resnične zgodbe o največjih prevarah v zgodovini),av. BRIAN UNNES,.....lp,hvala
2014 02 28
Prodajam drugo knjigo trilogije 50 odtenkov v slovenskem jeziku - 50 odtenkov teme =) cena po dogovoru. [slika:c535f5f9-29da-4b0b-8b6f-07923c603349]
2014 02 28
Punce če katero mogoče zanima... Doma se mi je nabral zajeten kupček knjig, ki sem jih v preteklih letih prebrala, mi pa žal trenutno samo zasedajo prostor, tako da sem se odločila, da jih prodam. Za vse informacije me lahko kontaktirate preko privatnega sporočila. :) Seznam knjig je naslednji: Andrei Makine: Francoski Testament Slavko Pregl: Srebro iz modre špilje Thomas Brezina: Skrivnost snežne pošasti (Zbirka Novohlačniki) Slavko Pregl: Geniji v kratkih hlačah Knister: Mala čarovnica Lili postane detektivka Fran Milčinski: Ptički brez gnezda Branka Jurca: Ko zorijo jagode R.L.Stine: Preklestvo mumijine grobnice (Zbirka Kurja polt) Janez Bitenc: Naša Četica Koraka (zbirka otroških pesmic s priloženo gramofonsko ploščo) Jules Verne: V 80 dnevih okoli sveta Philip Pullman: Severni Sij Joachim Friedrich: Internet in Pomfrit Gaby Schuster: Skrivnosti odraščanja za dekleta J. K. Rowling: Harry Potter in Ognjeni Kelih Janja Vidmar: Peklenske počitnice Thomas Brezina: NLP Amadeus (Zbirka Novohlačniki) Claire Robertson: Pisma zaljubljene najstnice Smiljan Rozman: Ta Glavna Urša Mate Dolenc: Ozvezdje Jadran Karl May: Miridit Caroline Jones: Vsak dan Fatalka Walter Riso: Zdrave misli, zdravo življenje Robert I. Sutton: Ni prostora za prasce Dr. Martin E. P. Seligman: Naučimo se optimizma Dr. John Gray: Mars in Venera na delovnem mestu Catherine Millet: Seksualno življenje Catherine M. Nedjma: Mandelj Kerstin Gier: Za vsako rešitev se najde težava Michael Byrnes: The Sacred Bones Patricia Cornwell: Portret Morilca Na pot: Benetke (turistični vodič po znamenitostih z zemljevidom) Vrata brez Vrat: Koani in zenovske zgodbe Daoud Hari: Prevajalec Jamie Oliver: Srečna Kuhinja
2014 03 02
... Joj, super tema. Prav skoda, da je nisem ze prej zasledila. :) Evo, jaz sem pred kratkim kupila in tud kar hitro prebrala tole kriminalko in jo rade volje zamenjam s kaksno drugo zanimivo žepnico. Če je kdo za menjavo, let me know. ;) [slika:d7dfa40d-789f-4a3f-a1e8-3c67c16a4291] [slika:06f996e5-c637-4369-873e-833267291640]
2014 03 15