Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

Barvanje las

Sem šele zdajle videla vprašanje, upam, da še spremljaš pogovor :) :) 2x sem se razbarvala, da sem iz črne na oranžno prišla. Ampak je bla res lepa oranžna, nič več ostankov črne :) Mislim, da obstajajo tud saloni, ki ti to v enem poskusu izvedejo, ampak pol je tudi vprašljivo, kaj se ti z lasi naredi :) Moji so ostali lepi, brez sledu peroksida :) Do blond sem pa rabla skor eno leto, pa ene 4-5x sem se razbarvala :)
2013 03 25
Hm jaz bi ravn zaradi tega raje preliv, da če mi ne bo všeč, da se spere. Pri keri znamki preliva nana1704 pa se ni barva sprala dol, da bom pozorna. Michelle_bee kak so te krede mišljene bolj za pramene, konice ali za cele lase. Primejo tudi na temne lase, kje se kupijo? Jaz si bolj mogoče želim več leska v laseh kot pa drastično spremienit barvo las, ker se mi moja kar dopade:))
2013 03 26
Če se že barvate doma, priporočam colour dynamics - probala in so ODLIČNE. Meni so zdržale 7 pranj. Če pa želite proper dolgo obstojne barve pa pejte raje k frizerju. Glede barv za frizerje so pa glede na moje izkušnje med boljšimi Loreal in INFINITI od A.S.P :")
2020 10 12
1 2