Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Drugo /

Pogovori /

Nasvet/ pomoč

Pozdravljene! Zanima me ali ima katera kako izkušnjo s carinsko pošto? sama sem dobila včeraj pismo da jim moram poslati kopijo računa,povezavo do artikla in potrdilo o plačilu z razvidnim izdelkom. No stvar je v tem da sem majčke naročila prek spleta pred skoraj dvemi meseci in sedaj ne najdem nikjer potrdil ki jih ponavadi dobiš na mail o teh majčkah. Na e-banki sem zasledila le račun, o da sem izdelek plačala ( ni pa navedeno za kak izdelek gre).. izdelek sem pa plačala z Viso in ne prek paypala, kot to počnem običajno. zanima me kaj bi ve v tem primeru storile? Aja v pismu piše da v kolikor teh dokumentov ne pošljem bo pošiljka vrnjena pošiljatelju. (kar seveda ne želim)
2014 03 14
sprintaj vse kar imaš o tem izdelku in jim pošlji , če tega ne bo jo bojo vrnili in ne dobiš denarja nazaj ali pa zažgali če jo odprejo in je ponaredek + plačaš sežig cca 20 eur
2014 03 14
Ne ni ponaredek, hvala za odgovor! .. a mogoče veš če je možno it osebno tam? in da ti osebno izročijo paket?
2014 03 14
v mailu jim pošlji link od strani in izdelka na katerem si kupila, pri meni niso nikoli komplicirali.
2014 03 14
hvala!:)
2014 03 14