Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravje /

Šport in prehrana /

telovadba in prehrana

zanima me kako kaj športate/telovadite in kako pazite na prehrano fit punce in punce z izkušnjami, ki ste precej shujšale in ste sedaj zadovoljne s postavo..zaupajte nam:)
2014 08 08
jaz sem visoka 161cm pa mam 45kg (sicer pa jaz nikoli nisem bila debela tak da mi ni ankol blo treba hujšat hehe) - pa jem čist normalno oz bolje rečeno, pri hrani NIČ NE PAZIM! kar pa se tiče športa: treniram en ples, za sprostitev plavam, drugače pa tudi veliko tečem :) in to meni zadošča :) sicer pa sem jst bolj kreativen ko športen tip osebe.
2014 08 08
sicer pa: koliko si pa težka in koliko tehtaš? ker imajo ene punce neke psihoze, da so debele, pa sploh u resnic niso -.-
2014 08 08
Hmm ..... na začetku da povem da kg nimajo veze razen če imaš 10kg pod ali 10 nad :) celo zivljenje sem suha tudi jaz,samo strupi se nabirajo vsakemu v telesu in če sproti ne daješ vn tudi suhi lahko zelo zbolimo čeprav se ti na videz mogoče ne bo zdelo tako tako,da ti svetuejm da začneš pri hrani vseen paziti kaj daješ v usta ,ker sem se tako ''hvalila ''tudi jaz potem sem imela vnetje črevesja + želodca,po 3 letih sm pršla h seb s spremembo prehrane + pitjem drugačnih tekočin
2014 08 08
Čim manj sladkarij, kruha in mastne hrane ( fast food, pohanje, slani prigrizki,...), veliko spanca, 2L na dan VODE in vsaj 3x na teden po uro ali dve solski uri aktivnosti, ki ti najbolj ustreza. Moraš pa obvezno delati tudi vaje za moč (krepitev in oblikovanje mišic) za začetek z lastno težo, ni dovolj npr.samo tek (moraš še kakšne trebušne, sklece, počepe ipd.narediti)!! :D
2014 08 10