Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

O otrocih /

Otrok, kdaj?

Hahaha :)) meni so tudi sli strasansko na zivce potem pa so sestricne zacenjale imet otroke in ti zelo prirastejo k srcu. :) Pa potem stecas kaksnega fanta in ti ideja scasoma postane vsec :) pa tudi jaz nisem pretirano materinski tip, na bruhanje mi gre "jedenje" hrane za otroci in na splosno govorenje v mnozini tipa "smo bolni" :D
2015 06 14
*srecas
2015 06 14
to se bo slišalo ful nesramno, ampak si ne morem pomagat, tako pač je: dobila sem polsestrico pred 3 leti in ker sem jo bila primorana sprejeti (ker se to pričakuje) in ker me ima čedalje raje (kot za nalašč), sem jo pač primorana prebavljat in mi je zdaj vse okej, normalno, nič kaj posebnega, ker sem se nekako probala umirit... ampak še vedno ne gojim nekih pretiranih čustev, samo sprejemam jo.
2015 06 14
psov ne maram, ampak mi pes bolj priraste k srcu kot otrok, če ga imam en teden na čuvanju :S
2015 06 14
Mislim, js se na tvojem mestu ne bi preveč obremenjevala, ljudje smo različni in vsak ima svoje želje :) Verjamem pa, da zna biti zaradi okolja včasih precej težko:) Če pa misliš, da tako čutiš zaradi kakšnega dogodka, mogoče družinske situacije oz bi rada vedela, zakaj tako čutiš, pa mogoče poišči koga za pogovor :) Vem, da se lahko s pomočjo hipnoterapije vrneš v trenutek, ko je nastal nek "vzorec" oz težava, prepričanje in potem s pomočjo terapevta to razrešiš - samo preveri prej terapevta, da ni "kr en" :)
2015 06 15
je drugače LASTEN ali od nekoga drug otrok
2015 06 15
Od kod vam ideja da boste sami umrli, če otroka ne boste imeli? In zakaj mislite da bo otrok skbel za vas ko boste stari? [:sokiran] Glede na pisanje sm dobila občutek ne samo da ti ni otrok, ampak si jezna ne njih (?). Ali se bo kaj spremenilo pa bo čas pokazal. Osebno sm zadnjič lih vidla pokakano plenico, ko je mamica na pikniku malega previjala in me je kar minilo da bi kmalu imela otroka... [:nasmeh]
2015 06 15
To je pač omejitev v tvoji glavi. Tudi z otrokom lahko odletiš kamorkoli po svetu .
2015 09 18
Če te zanima kdo je,pa vprašaj . Haha,smešno. Aja rabila bi 1500 in več dohodka,da bi se dalo z otrokokm odletet kamorkoli. To je smešno
2015 09 25
Otroka pač ne moreš dati v backapck [:sramezljiv] 1-mesečno potepanje po Aziji, Afriki z otrokom je praktično nemogoče, že zaradi problematične vode, hrane, higijene... Kapo dol LadyAlexandra. Trenutno tudi meni bolj pomeni svoboda, kot pa dojenje na vsake 3 ure, menjavanje pokakanih plenic... Sej zna biti tudi lepo, otrok te lahko veliko nauči. Vendar se je pred otrok dobro samoraziskat in izživet, da ne bodo potem kakšne poporodne depresije, razpadli zakoni... - tega je že preveč, kot tudi nenačrtovanih otrok :)
2015 09 29
ojoj miss11, kaj ti resno misliš, da če se človek izživi, samorazišče,... kot praviš ti, da potem ne prihaja do končanih zakonov, poporodne depresije...????? izjava je več kot smešna (vsaj meni). moraš vedeti, da je človek sam sebi največja skrivnost, kaj šele drugemu. tako da, raziskovanje se nikoli ne konča.
2015 09 29
Miss daj nisi otrok star 10 let. Poporodna depresija,razpadli zakoni nimajo veze s tem ! Nemogoče je samo v vaših glavah. Težko je nekomu dopovedati,da se da,če vztrajno ta drugi ,ki sploh še NI tega izkusil govori da ni [:rezoc] Tema je itak zašla ,čist v drug konec. Vi se kar dajajte dol,za stvari,ki jih sploh še niste izkusile. Lep dan
2015 09 30
Lili - ne, samo je potem večja verjetnost da pride do slednjega. Nikjer nisem napisala da se samoraziskovanja konča in slednji sklepi so plod tvoje domišljije in ne mojega razmišljanja [:nasmeh] [:ljubek] Ja, najboljše da imam otroka in ga potem pri starosti par mesecev peljem na back pack turo, bi vsi povedal da mi neki manjka, ali? :)
2015 09 30
miss11: copy paste tvoje izjave: "Vendar se je pred otrok dobro samoraziskat in izživet, da ne bodo potem kakšne poporodne depresije, razpadli zakoni... " tako da, moj odg, ki je sledil (da se samoraziskovanje nikoli ne konča, saj je človek sam sebi največja skrivnost, kaj šele drugemu) ni plod moje domišljije, ampak replika na tvojo izjavo.
2015 10 01
@LadyAlexandra hahaha! Modelka! :D Uživaj! :))
2015 10 05
1 2 3 4 5 6 7 8 9