Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Zgodbe iz spalnice, 18+ /

Povečanje prsi ja ali ne?

To se mi zdi že takšno čisto vsakdanje vprašanje, samo nekako mi vedno zmanjka poguma, da bi se dokončno odločila. [:nasmeh]
2015 04 17
Vse je stvar posameznika.. ce ti je kul, zakaj pa ne :)) pobrskaj malo po spletu da najdes najboljso kliniko, ne iti kar k nekomu [:nasmeh]
2015 04 17
če hočeš biti podobna ostalim fejk puncam, potem kr... če pa hočeš biti samo svoja, pa ne... jaz sem proti vsem tem fejk pojavom ala obrvi, trepalnice, lasje in potem še poseg v telo, zakaj pa??? da boš lahko poleti kazala fejk joške na 100metrov daleč? sorry, sam tut tipom ni več tok kul... da boš mela večjo samozavest, ker te bojo tipi gledal samo kot sex-bombo? je to sploh vredn?
2015 04 17
Kliniko sem ubistvu že našla, na pregledu sem že tudi bila. Ampak to je tako '' čudno'' ker tam se ti vsak vzorec zdi velik.. Poznam osebo ki si jih je dala in zdaj obžaluje,ker si je kao premale,... Tako, da sem precej v dvomih in bi raje nasvet od nekoga ki je zadovoljen, da vidim koliko ml mi priporoča..
2015 04 17
Nevem pri meni ni fora v tem, da bi se komu mogla zdej sex-bomba. Ampak recimo dost dam na telo-fitnes... In odkar redno treniram so prsi šle.. hehe nimam niti za a košarico,in se sama sebi zdim kot nek moški...
2015 04 17
Koker želiš, tvoje telo ---> tvoj odločitev Jz tega ne bi naredila, tut če bi bila ravna kot deska. Smo veliko več kot telo in zunanji videz meni ni najbolj pomemben. Da ne govorim, da ti bodo dali nekaj, kar ni naravno. Baje da je povečanje prsi tudi zelo boleč poseg in mislim da pride ene 3000 evrov ali tudi več. S tem denarjem bi jz šla nekam za 1 mesec ;)
2015 04 17
Pogooglaj in boš našla zgodbe tistih, ki so si povečale. Nimam teh izkušenj, niti sem govorila s kom ko si jih je povečal. Od športanja gredo vsem joške pa-pa, ker so joške maščobno tkivo. Glede na to da sem trenirala leta in leta, za športnico imam še velike, slabo B košarico in mi je čisto prav, jz sem zadovoljna, fant tudi, če pa ne bi bil pa je to njegov problem in ne moj [:nasmeh]
2015 04 17
točno tako, zakaj bi si namenoma dala nekaj umetnega v telo? pa ne pozabi, na vsake 10let jih moraš hodit menjat, vsadke, se pravi na vsake 10let tok pa tok keša...
2015 04 17
Hvalabogu da nismo vsi isti.. Ce je to tvoja zelja, ne poslusaj drugih.. Zivimo v taki drzavi da gledamo prevec na mnenja drugih, zal :/ ti samo sledi svojim sanjam, jaz te podpiram (ceprav si anonimna [:tihsmeh] )
2015 04 17
Jajaja, ti kar.
2015 04 17
Marija999 pa si si jih dala?
2015 04 17
No jaz imam veliko (naravno) košarico, in glede na to, da športaš (in ker jaz tudi ogromno športam), ti povem, da so velike joške precej moteče - jaz bi prec mela manjše, samo sem proti tem posegom v telo, zato jih ne nameravam odstranit... ;) sicer pa.. fant te bo že imel rad tako kot si ;) no naj ti pa še potem povem, da pač nikjer ne boš našla ustrezne številke kopalk, modrčkov ipd... tako da po prevelikih (če se odločiš za ta poseg) ne posegaj! jaz sem po 2h letih končno dobla zdaj ene kopalke, ki so mi prav... iščem pa že eno leto neuspešno modrček.. upam, da mislijo kaj kmalu mojo številko kje dobit, ker je moj stari že čist gotov.. ;) :P Poleg tega.. na zelo daleč se vidi, da je jošk umeten ;) ker med naravnimi in umetnimi je velika razlika ;) pa še nipel ti stoji vsak v drugo smer, ko se ti bo silikon mal premakno.. [:tihsmeh] [:smeh]
2015 04 17
[:tihsmeh] to za nedrčke vrjamem hehe, in ja res se vidijo na daleč ampak meni je to lepo. Dosti lepše od naravnih.. Glede športa pa vem da je velik minus, iz tega razloga sem tudi v dvomih...
2015 04 17
miss: jaz mam pa neko tako čudno telo in neglede na to, kaj naredim, mi joški nočejo zginit -.- rit gre, noge tut, na trebuhu recimo da imam mišice počasi in na rokah.. a joški.. niti za 1cm se ne zmanjša obseg... -.- tak da ni nujno, da po športanju (je vsak dan na urniku) zginejo prsa ;) ubistvu sem ko zobotrebec, na katerega daš dve ogromni bunki, ki sploh ne pašejo zrauno. [:tihsmeh] [:tihsmeh] [:tihsmeh]
2015 04 17
Tudi jaz sem vedno hotela večje, pa imela veliko željo..mi pa fant ne pusti nobenih posegov, ker mi pravi, da sem lepa taksna kot sem;)) drugače pa nimam nič proti temu, poznam kar nekaj punc, ki imajo umetne lase, obrvi, trepalnice, usta...in prsi, ampak se vedno niso zadovoljne same s seboj, žal:/ Važno, da so prsi zdrave pa čeprav so košarica a;) najprej zdravje potem pa lepota...ampak to je le moje mnenje..vsaka zenska je lepa na svoj edinstven način! ;) Lp;)
2015 04 17
1 2 3 4 5 ... 7