Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[NOV DESIGN] Poročanje o napakah na strani

jaz ne morem ne nalagati artiklov, niti brisati ali urejati obstoječih :/ prosim popravite :(
2016 06 20
Dodaj velikost artikla in materiale. Uporabi vejico, da ločiš oznake. kaj naj tu vpišem ? kar koli napiše mi ne dovoli
2016 07 25
Če bo katera izmed moderatork tole slučajno prebrala... Ok, tole sicer ni napaka (nekaj nedelujočega) na strani. Čeprav je zame to napačno: Zakaj na strani sploh kaže artikle blokiranih uporabnic? Je v tem kakšen smisel? Sem že večkrat našla nekaj zanimivega in potem vidim, da je to artikel ene uporabnice, ki je bila blokirana. :( Sploh, če je uporabnica blokirana že dolgo in je pač preverjeno prevarantka... Pa s tem seveda ne mislim, da bi morale moderatorke ročno brisat artikle vseh blokiranih. To se seveda da izvesti dosti bolj elegantno. ;)
2016 07 29
:)
2016 08 05
Na prvi strani so trije večji "naslovi". Popularni artikli, Priporočljivo in Zadnji artikli. Zadnjim artiKlom, manjka K. :D
2016 09 07
> Pattii199: > Ne gre mi naložit novih artiklov :( Pattii199 Meni tudi ni uspelo naložit do zdaj še nikoli nobenega artikla. Poskusila že x krat, minila volja, kajti veliko časa zapravim, da pišem ,slikice naložim, a oglasa oddati ne gre. Si dobila mogoče že idejo, odgovor, kaj je narobe? Hvala Lp
2016 09 16
Popravili bi lahko to, da se ne more več hkrati označiti PRODAJ in IZMENJAJ, ampak se lahko označi samo eno. Prej je bilo veliko boljše ko se je dalo označiti oboje :)
2016 09 21
ne pokaže mi nič artiklov
2016 09 28
ne pokaže mi artiklov že 3 dni
2016 09 28
> lili.dezman: > kako pogledam izdelke, ki so mi všeč????? kaže jih namreč samo 12 in ko ponovno kliknem, se nekateri izdelki ponovijo, nekaterih niti ne najdem več. danes sem všečkala eno bundo, pa jo pod všečki ni.... čisto nepregledno. lahko kdo kaj svetuje, pomaga?????
2016 09 29
napako javljam pa niti slučajno ne popravija in verjetno tudi ne berejo :@ :@ :@
2016 10 02
Tudi jaz imam občutek, da to javljanje napak sploh nima smisla. Res ne vem, če to sploh kdo bere. :/
2016 10 02
Nalaganje fotografij ne deluje, kjub temu, da sem zmanjšala velikost le teh na minimum in zamenjala brskalnik.
2016 10 05
Hoj. Meni se dogaja, da se strani zelo počasi odpirajo predvsem slike artiklov ne odpre v celoti. Ali se dogaja tudi še komu? Lp
2016 10 05
> katarinčica: > Hoj. Meni se dogaja, da se strani zelo počasi odpirajo predvsem slike artiklov ne odpre v celoti. Ali se dogaja tudi še komu? Lp Tudi meni se zadnje čase isto dogaja. :/ Se ne zgodi vedno, samo vsake toliko. Pri artiklih, če še enkrat klikneš na sliko, se potem pokaže.
2016 10 05
1 2 ... 23 24 25 26 27 28 29 ... 54