Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Objave, novosti, komentarji moderatorja /

[NOV DESIGN] Poročanje o napakah na strani

Tudi sama ne morem naložito novih artiklov ali dodatnih fotografij, niti jih ne morem poslati pod zasebno sporocilo.
2016 11 16
Ja že od včeraj zvečer sploh ni novih artiklov naloženih...ko greš pod zadnje dodano...skoz isti artikli že od včeraj :(
2016 11 16
Tudi meni ne gre nalagat novih artiklov. 😟 Kdaj bo delovalo?
2016 11 16
Jaz se trudim že od včeraj zvečer....za pop.... zadeva ne deluje, ne da se naložit artiklov. :-(
2016 11 16
Zdravo! Imam eno vprašanje mimogrede. Danes sem poskušala naložit slike na moj butik in se nikakor ne želijo naložit. Če slučajno veste v čem je problem? Hvala
2016 11 16
ferika saj nobenemu ne deluje. Grem zdaj spet poskusit, mogoče pa bo.
2016 11 16
Meni ne delalo, pa sem se potem odjavila in zdaj dela :)
2016 11 16
Živjo punce, težavo bom takoj sporočila tehniku, da to popravi. Hvala za razumevanje :) Lep dan vaša AdminkaSI
2016 11 18
Še vedno se ne da naložiti novih, vsaj jaz ne morem.
2016 11 25
Ni ravno napaka, me je pa zmotilo. Ko oddamo oceno prodajalki/kupki, ni ravno jasno kaj izbrati med dejanji "kupljeno/prodano", saj ne veš na katero osebo se nanaša. Tako, sem na nekem mnenju označila napačno. Ko sem hotela popraviti pa se da popraviti le goli tekst, ne pa ostalega. To bi morda lahko izboljšali in nareili bolj jasno. Lp
2016 12 10
KOLEKCIJE - zanima me, na kakšen način lahko na novem profilu preverjamo svoje kolekcije (ki smo jih me ustvarile). Ne najdem več gumba. In celotna aplikacija kolekcij je zelo konfuzno narejena. Ves čas so iste kolekcije med priljubljenimi in me novostmi. Hkrati je vse skupaj zelo nepregledno. Upam, da lahko uredite (vsaj to, da lahko vidimo, kje so naše kolekcije). Hvala.
2016 12 16
Zakaj se označeni izdelki PRODANO brišejo? Kako? ?
2017 01 11
Na forumu: - če označim zvezdico (da sledim temi) brez da napišem kaj v temo: tema se ne shrani med spremljane teme, to je še nekaj časa nazaj delovalo. - nekaterim temam na forumu kaže očitno napačno število sporočil v temi, ta številka je negativna
2017 01 20
Kot že predhodnica, bi vprašala glede kolekcij. Kam gredo na novo ustvarjene kolekcije? Kako lahko pridem do svojih kolekcij? Hvala :)
2017 01 24
Zakaj ne morem dodajat novih slik. Enostavno je ne nalozi? Imate isti problem?
2017 01 30
1 2 ... 25 26 27 28 29 30 31 ... 54