Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

Pišeš, pa ne odgovorijo

Pozdravljene, večkrat pošljem sporočilo z vprašanjem, če je artikel na voljo, saj bi ga kupila. Čakam in čakam in nič. Zgodilo se mi je tudi, da sem želela kupiti parfum, pa mi je prodajalka rekla, da je že rezerviram. Razumem. Čez nekaj časa vidim, da se še prodaja. Spet pišem in nič. Zdi se mi škoda, saj sem prepričana, da nas je nekaj takih, ki rade kaj kupimo. Lep pozdrav, Anitka
2023 10 14
Jaz pa vedno dobim e-sporočilo, ko mi kdo piše. Vam morda sistem pospravi sporočila v spam?
2023 10 14
Škoda, da sistem ne deluje, kot bi moral, za vse uporabnike. Na katerih portalih pa naj bi šla prodaja bolje?
2023 10 15
Sama prodam veliko na FB marketplace in v FB skupinah, tukaj sem od junija prodala samo 1 oblačilo, kar se mi zdi zelo malo.
2023 10 15
> miss11: > Sama prodam veliko na FB marketplace in v FB skupinah, tukaj sem od junija prodala samo 1 oblačilo, kar se mi zdi zelo malo. Hvala za odgovor. Na FB marketplaceu sem pred par meseci objavila nekaj oglasov, a so me s sporočili zasuli scammerji. Je tega zdaj kaj manj? V FB skupinah pa se mi zdi vse precej nepregledno, kaotično, nekateri objavljajo iste oglase tudi po večkrat na dan, vsaj tak občutek imam, tako da se sprašujem, ali moje oglase sploh kdo vidi ali res prodajam samo taka oblačila, ki jih nihče noče. Pri dekliških oblačilih mi je to sploh nenavadno ...
2023 10 15
Na marketplace je sedaj omejitev do 20 oglasov na mesec, so malo omejili. Scamerjev je pa se vec, jaz samo objavim pa takoj dobim 3 sporocila za dobrodoslico
2023 10 15
Scamerjev je dost, ampak itak takoj blokiram in se ne jezim. Skupine niso pregledne, ampak tam vsaj kaj prodam, tukaj žal zelo malo. Imam občutek da Butik ni ravno najbolj obiskan (?)
2023 10 16