Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Drugo /

Pogovori /

Barvanje las!

Živjo, rabim vaše mnenje in sicer iz rjave sem se danes razbarvala s syoss posvetlevalcem pa sm praktično po celi glavi oranžna, na narastku pa rumena, kako naj dobim sedaj iz oranžne tako bolj blond barvo? Nebi rada bila neki peroksidna, niti ne temno blond ampak pač navadno.. A naj dam gor pepelnato blond? Hvala
2014 04 25
direktno iz temne na blond itak negre. prvo bi mogla v neko konjak barvo ali svetli lešnik pa potem blond. ko se boš barvala prvo namaži narastek in pusti 5 minut dlje potem pa namaži do konca da nebo razlike v odtenku.
2014 04 25
Sej nisem bla prov temna ampak nekaj umes, edini problem je ta oranžna zdaj..
2014 04 25
ja vem ker so spodnji lasje starejši od narastka in pa večkrat barvani . teško boš takoj dobila blond posebaj iz rjave
2014 04 25
A niti če dam pepelnato blond gor? Ene pravjo, da so tako dobile sivkasto blond lase in ni bilo potem več oranžnega odtenka.. To barvo ki sem kupla ima sicer notri še nek posvetljevalec, ki posvetli za 4 odtenke baje..
2014 04 25
oranžni lasje pri beljenju pridejo zaradi rdečega pigmenta las in s tem ko si imela temno barvo je to posrkal las in tko je. probaj z kako lorealovo temnejšo blond mogoče prime.
2014 04 25
ja zna bit, ok če že to delaš sama potem raje kupi bolj kvalitetno barvo da neboš imela pust las.
2014 04 25
Se spomnim lani, da sm dala gor oleja al kaj je ta novejša barva temno blond, pa je res bila pol malo temnejsa blond ampak sem imela umes oranzne lase.. Hvala drugače :)
2014 04 25
če imaš dolge lase rajši daj več barve gor kot premalo zato da se vsi lasje enakomerno napijejo barve.. no pa srečno
2014 04 25
Približno 45cm imam lase, ubistvu nekje srednje. Hvala
2014 04 25
kar 2 barvi kupi in daj par evrčkov več pa bo bolje in dobro bi bilo da te nekdo doma pobarva če sama nemoreš tko bo sigurno vsak las pobarvan...če se pa sama je pri svetlih barvah smola k se vse vidi če ni ok
2014 04 25
jaz bi ti v nadaljevanju priporočala, da kupis profesionalno barvo, ki jo imajo v salonih. Dosti kvalitetnejša je od te, ki jo v trgovini kupiš, cena pa ista. Če poznaš kakšnega zastopnika lahko kupiš pri njemu. Sama imam tanjše lase in razlika je res očitna, pa tudi spirajo se bistveno manj...
2014 04 25
ja maš prav sej sem rekla da kupi kvalitetno barvo če že sama to poćne
2014 04 25