Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Drugo /

Pogovori /

Nedokončan nakup

Ojla punce. mene zanima kaj naredit v primeru da se dogovoriva za nakup, izmenjava podatke, pa potem punca ne pošlje denarja, niti ne odgovori več.
2014 04 29
Dobrodošla v klubu:(
2014 04 29
Jz sem eni takšni pustila nevtralen odziv... Drgač pa je to stalnica tukaj. Od barantanja ko že spustim ceno, do pričakovanja da delam za pošto in da bom težke zadeve pošiljala na lastne stroške.
2014 04 29
Živjo, moj predlog je: popolnoma nič. Tu je veliko deklet, ki si izmišljujejo iz minuto v minuto in še same ne vedo, kaj bi rade, zato tudi prihaja do takih reakcij..Redko katera ve kaj hoče, in če se zanima za to stvar, da jo tudi kupi, brez da zakomplicira na 300 načinov. Jaz ti predlagam, da se ne obremenjuješ glede tega, tako pač je...
2014 04 29
miss11, se strinjam s tabo ;)
2014 04 29
Pa še nekaj mi ni jasno, kako ima lahko 1 artikel skoraj 1.300 ogledov, pa se še vedno prodaja in je med najbolj popularnimi in to že kar nekaj tednov???
2014 04 29
Glede resnosti se strinjam, punce mi pišejo in potem zadeve ne kupijo. Škoda časa. Če mi je nekaj všeč in če imam denar, to kupim, če ne pa sploh ne sprašujem... To so artikli, ki pomoje sploh niso na prodaj, ampak so vabilo za v butik :)
2014 04 29
MIss11, zopet se popolnoma strinjam s tabo, predvsem je škoda časa ;) Očitno je tu veliko mladoletnic in srednješolk s preveč časa ;)
2014 04 29
Jaz pa ne razumem sporocil, poslanih le avtomatsko z gumbom ""zelim" pod artiklom brez kakrsnegakoli sporocila. Se sporocila v katerih pise samo "menjava?" brez zivjo imam raje :D
2014 04 29
@ursulaursa aaahaha, i feel ya :))
2014 04 30
ja, ne pa da najprej zbija ceno, pol ji spustim pa dam podatke pol pa zgine? mislim ej....
2014 05 01
:)) hehe, ja... Jz na ta prazna sporočila (želim) odgovorim prijazno in povprašam ali jo zanima nakup? :)
2014 05 02
Ja saj jaz tudi ponavadi, ampak odgovora nikoli..
2014 05 02