Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

Jooj kako me jezi :(

Punce, mislila sem da je pomoč hitrega iskanja prav v tem da nekaj najdeš hitro , ne pa ko napišem v iskalnik ali pa izberem katergorijo hlače dobim vse živo .. Ravno sem se spravljala za mami iskat nove superge napišem nike dobim vse živo ven, prav tako če iščem naprimer izdelke Armani , pa mi vrže ven Michael Kors torbice, ure, chanel trenirke , neke navadne majice, tally weijl cunje .. vse drugo je na prvih straneh razen to kar js iščem ni.. In to HITRO ISKANJE je samo izgubljanje časa če neboste svoje izdelke začele označevati in dajati pod kategorije pod KATERE SPADAJO ! ne pa kje bodo dobili več ogledov !! To je res nesramno, če bo katera želela kupiti to kar ponujaš bo tudi tako najlažje našla.. Mislim da pod eno ''MK'' uro označiš vse firme ki ti pridejo na misel pa tut nevem ...
2014 05 13
Adminka verjetno tega nemore pošlihtat , da take izdelke briše ali pa da vsaj da neko obvestilo da naj se malo zamislijo kakšno delo dajo drugim...
2014 05 13
Se strinjam!! ;)
2014 05 13
ja, to sem pa tudi jaz že ugotovila! vse kar ''označujejo'' izdelke z chanel, mk in podobno, samo da bi dobile klik. Ti pa ko hočeš nekaj najdet, moraš pa 30 strani preklikat. Ehja
2014 05 13
Ja no in potem me že na 3 , 4 strani vse mine ker vse drugo poklikam samo tistega kar rabim ne najdem ... Škoda ker adminka nemore vseh takih izdelkov zbrisat .. Mislm meni je že bolano da objaviš uro pa spodaj pod oznakami napišeš all star.. prebavila sem že to da so firme ena čez drugo ampak da objaviš uro še pod znamko od superg samo zaradi ogledov je pa že malo smešno..
2014 05 13
Se strinjam :) Cela zmesnjava je potem:/
2014 05 13