Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Psihologija /

punce eno vprašanje

Zanima me, zakaj vse punce prodavajo Triangl in VS kopalke? so tak zanic kakovosti al kaj? ker ce bi ble vredu kopalke, nebi vsaka punca ki jih ima doma prodala
2014 07 10
Hm,to pa je zanimivo vprašanje.
2014 07 10
meni se tudi zdi da vsaka ki jih kupi,jih potem takoj proda.triangl naj bi ble zelo trde,Vs pa ko ma tisto broško al kaj je na zgornjem delu baje reže v telo ker je kovinska
2014 07 10
Mogoče za to ker pričakujejo da bodo za 10 eur, dobile vrhunske kopalke in so potem razočarane, ker je kitajc naredu eno čudno verzijo, lahko da so si naročile napačno številke, modra zato ker jih kupijo za 10 eur, in jih potem porodajo za 30+ eur. Morda pa je čisto nekaj drugega ?? je pa zanimivo vprašanje :)
2014 07 10
Jz sama tut naročam te "VS" kopalke.. ene sm res prodala, ampak zato ker sm jih lani nosila in se jih naveličala.. imam še par doma, men se zdi kvaliteta za ta dnar super. Ko sam oblečeš res nisi podoben tisti manekenki ki reklamira kopalke, ampak lej..ni temu kitajc kriv :D Meni se res zdijo super te kopalke. Sam zdj pa odvisn kakor komu ane
2014 07 10
večina punc tu na butiku jih samo naročuje za tiste punce, ki jih hočejo met.. ker js jih sama tudi potrebujem v roku enega tedna, pa jih nobena nima na zalogi.. drugače pa ja, pišejo v roku enega meseca, da roba prispe, ceno imajo 30€, medtem ko so na ebayu 10€.. tako da 20€ zaslužijo poleg:)) edino, če je s katere druge spletne strani, samo malo verjetno ;)
2014 07 10