Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

Prosim za pomoč ako kdo ve :))

E ovak mam model panosinic DMC-ZL20 aparat digitalni .. i jucer sem slikala neke važne slike i zele ih nimam več .. mozno da ih je kdo slučajno pobrisao .. Mene zanima če se to da nazaj dat slike nekako .. jel postoji kakšen način za to :// fotografije su mi zelo bitne :(
2013 04 14
pojdi vprašat na kakšen servis? :/
2013 04 14
Mogoče je kdo vzel ven spominsko kartico, mogoče so se slike shranile v pomnilnik fotoaparata...:)
2013 04 14
vse sem probala nic od tega ni .. nima ij pa nema :( a to mi je blo za diplomski zele me je tolk strah ker ne bom mogla spet doc do takšnih fotgrafija a ne vem ce se bojo sploh lahk vrnile nazaj preko kaksneg programa
2013 04 14
Men se je tut to enkrat nardil in sicer sem mela v fotoaparatu eno spominsko kartico, k sm jo kupla na Tajskem al nekje tam v Aziji in je bla zanč, uglavnem bla sem ob slike :) Mogoče se da kej rešit, sam zlo dvomim, ker če jih ni na kartici, pol ti jih n emorejo od nikjer vzet. Prever, kok kaže zasedenost prostora na kartici, če je prazna, pol to pomeni da na njej ni slik, če pa kej kaže, pol možno da so se kam "skrile".
2013 04 14
hvala vam :*
2013 04 14