Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Zgodbe iz spalnice, 18+ /

Mogoč preveč sprašujem, ampak prav bi mi prišla pomoč

Punce pozdravljene, se opravičujem že v naprej, če je za katero to sporočilo oz. uprašanje čudno... Mene nekaj zanima, kar že dlje časa razmišljam. Ko se brijete spodaj, pri strani kako vam uspe, da nimate rdečih pikic in da pri kopalkah to lepo izgleda? Upam, da dobim kakšen odgovor, in da razumete LP
2014 07 27
Pozdravljena Pomembno je, da se briješ s kakovostno britvico, ki dobro reže, da že z enim ali dvema potegoma lepo pobriješ. Ker večkrat kot greš čez isto mesto, bolj boš razdražila kožo in večja bo verjetnost, da bodo pikice nastale. Jaz s tem nimam problemov, pa ni važno kako se brijem. Odvisno je od občutljivosti tvoje kože. Ne se brit na suho, nanesi dovolj gela, pene. Po moje so pene za britje preveč agresivne za intimni predel, Raje uporabi veliko količino intimnega mila, da se lepo speni. Upam, da boš rešila zadevo :) lp
2014 07 27
ja res je kot piše prejšnja,nato pa namaži z ognjičevo kremo,drug dan bo koža mehka in gladka,lp
2014 07 27
šampon+ dobra britvica :) .. včasih sem uporabljala depilacijsko kremo od afrodite, ker me je bilo strah, da se porežem.. :D
2014 07 27
kje dobim ognjičevo kremo? Kakšna je najbolša britvica?
2014 07 27
jaz uporabljam kar britvco za moške gillette ;)
2014 07 28
Jaz se pa enostavno povoskam ob straneh. POtrpiš par sekund, potem pa drži nekaj časa in nimaš problemov z britjem [:nasmeh]
2014 12 02
Ognjičevo kremo ponuja tudi nekaj deklet tukaj gor...je res najbolša domače izdelave.
2014 12 02