Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

zdej je pa tega ZADOST!!!! -.-

To me pa razkuri!!!-.- Z nekaterimi puncami se trudimo, da bi malo počistile forum in pišemo uporabnicam po temah in sporočilih naj brišejo teme in prodane artikle..vednk dobim odgovor:ja, to jaz že skos delam ali pa se mi ne ljubi....potem pa še to ko na vsako minuto objavljate vaše oprostite izrazu jebene teme kot so: MENJAVEEEEEE,_ POPUSTIIII, MAJČKAAAA ZAAA 10€ HLAČE ZA 8€!!!!! pa dobro a morate res oglaševat vsak artikel posebej al ka? A ste normalne?! Sploh ne sfolgam vsem napisat, ker se teme za vsake pol minute spreminjajo!! Zdej pa resno mislim !!!***TISTA KI BO NONSTOP OBJAVLJALA ENE IN ISTE TEME ALI OGLAŠEVALA POSAMEZNE ARTIKLE, JI NAPIŠEM NEGATIVNI ODZIV***!!!! tako..zdaj sem si pa "očistila dušo" :D Lp
2014 08 07
Takole se glasi moje zadnje opozorilo!!!!! Žal ti moram sporočiti, da, če nemudoma ne izbrišeš svojih tem, ki jih objavljaš NON STOP, ti bom v imenu vseh napisala negativni odziv! Lp
2014 08 07
Draga kolegica, s takim odnosom, ki si ga pokazala, boš zrušila butik...tako se to ne dela...z zgornjim mailom si užalila večino uporabnic...Ana je dejala, da je dala stran namenjeno prav oglaševanju, menjavi...itd, se strinjam s tem, da je potrebno pobrisati prodane artikle in uporabnice, ki niso resne tu gor s svojo odsotnostjo...vse ostalo pa po moje delaš sceno za brez veze...pazi, da ne boš nazadnje največ negativnih odzivov dobila ravno ti...tale tvoj dopis je skrajno žaljiv....pa brez zamere...lep dan naprej
2014 08 07
pa še to, spodaj je tvoj opis profila, butik pa prazen? a to je pa ok al kaj? [slika:d56f580c-d9ea-442b-a56d-df7fb1b44b00]
2014 08 07
Tudi jaz se strinjam z Goldiko :)
2014 08 07
se strinjam s tabo Goldika :) vse bi rade bile admin, a si si ta LittleQueenB profil ustvarila prav za to?
2014 08 07
sem zaključila, ker vidim da to ne pelje nikamor...zabasale ste tako 3/4 foruma in očitno še vztrajate pri tem..ne grem se več..pa uživajte dokler bo trajalo...
2014 08 07
karrse tiče ideje čiščenja je super! ma ti pa malo pretiravaš.. ker vsaka stvar ima svoje meje
2014 08 07
znova objavlam n ove teme, da punce pritegnem v moj butik, IN JIH TUDI BRIŠEM če mi seveda ne napiše.. UPS, NEKAJ JE ŠLO NAROBE :@
2014 08 07
če napiše ups. nekaj je šlo narobe, je tema zbrisana..lp :)
2014 08 07
okej, potem dobro napredujem :)
2014 08 07
[slika:40c40e20-f74e-4966-a615-aed03d5aeaba] evo. drugič, draga LittleQueenB pa se zadeve loti malo drugače in ne tako vzvišeno ;)
2014 08 07