Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

Nega telesa, lepota, kozmetika /

Kako pospešiti rast nohtov?

Pozdravljene, punce! Zelo bi bila vesela nasvetov, kako pospešiti rast nohtov; imam en problem, in sicer nohti na nogah me živcirajo, ker mi zelo počasi rastejo, ker pa bo kmalu sezona odprtih čevljev, bi rada pospešila njihovo rast, saj se ne bi rada celo sezono skrivala za balerinkami ... Obstaja kakšna krema ali olje za nohte, ki dejansko preizkušeno deluje?
2013 04 22
jaz sem uporabljala Dr. Bohm tablete za kožo, lase in nohte in se je na nohtih na rokah ful poznalo, hitreje so rastli in tudi ful močnejši so bli. za noge ne vem, ker sploh nisem gledala ampak če na rokah deluje potem pomojem tudi na nogah :) dobi se jih v lekarni, stanejo pa okoli 10€ mislim
2013 04 22
V resnici nič ne pripomore k hitrejši rasti nohtov. Res je da na nekaterih lakih/utrjevalcih to piše, vendar je to zato ker utrjevalec naredi noht trd in se ne lomi zato tudi izgleda da je hitreje zrasel [:nasmeh]
2013 04 22
Hvala za odgovore in nasvete; ta olja in kreme sem tudi sama že preizkušala in dejansko zaenkrat še nič ni delovalo ... Kar se tiče tablet, pa še nisem poskusila; danes grem glih v lekarno, bom preizkusila s temi Dr. Bohm tabletami, probat ni greh [:nasmeh] Hvala!
2013 04 22
Probaj kolagen v prahu [:nasmeh]
2013 04 22
Metuljcica_89, kaj pa je to in kje se dobi? Nisem še slišala za to [:ljubek]
2013 04 22
Mislim da tudi b kompleks tablete pomagajo.
2013 04 24
Metuljcica_89, hvala, bom ga poiskala v drogeriji in preizkusila. Za ta mesec pa sem si Dr. Bohm tablete nabavla po nasvetu synneve. Marjetica1987, B kompleks pa meni ni nič kaj dosti pomagal, pa sem ga kar redno včasih jemala :/
2013 04 24