Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

hitra rast las .......

a kira ve al pa ma kj da ti lasje hitrej rastejo ? [:tihsmeh]
2013 04 22
Šampon Recept za hitrejšo rast las & proti izpadanju od Subrine, proso, Dr. Bohm tablete za lase, kožo in nohte :)
2013 04 22
Šampon Fitoval - preizkušeno deluje [:nasmeh]
2013 04 22
artemis, a resno tale fitoval kej pospeši :) jaz sem si ga že pred časom kupila, pa ga nisem uporabljala redno.. :) sem pa papcala tablete fitoval, pa se mi ne zdi da je bila kakšna sprememba
2013 04 22
Kiki999, verjetno je odvisno od lasišča, ampak meni je zelo pospešil rast; začela pa sem ga uporabljati na pobudo prijateljice, ko sem videla, kako hitro so ji v dveh mesecih po uporabi tega šampona drastično zrastli lasje :) Uporabljala pa sem tisto rumeno varianto - proti izpadanju in izgubi gostote las :)Tablete pa tudi meni niso kaj preveč pomagale ...
2013 04 22
ja vidim da ga prodajas ja :( hvala usm :))) kje bi se pa dal to dobit? [:tihsmeh]
2013 04 24
pa prblizna cena [:smeh]
2013 04 24
u lekarni dobis.. tam nekje 6 eur se mi zdi :)
2013 04 24
V DM imajo akcijo - od danes do 14. 5. šampon Fitoval - 200 ml za 5,55 €. Se splača :)
2013 04 24
Kot vsaka težava na telesu je tudi hitrejša rast las veliko odvisna tudi od prehrane, sama sem poskusila in v vsakodnevno prehrano vključila proseno kašo in na laseh se že po enem mesecu res pozna razlika. Lasje so bolj svetleči, dlje časa se ne zmastijo, so gostejši in lepo rastejo [:ljubek] Glede šampona pa naj bo le ta čimbolj naraven, najboljši je seveda koprivov šampon. Na forumih zelo hvalijo tudi glino za lepšo rast las ampak tega še nisem sprobala.
2013 04 24
hvala vm [:nasmeh]
2013 04 28
> Artemis: > Šampon Fitoval - preizkušeno deluje [:nasmeh] Zivjo☺ vem da je tema stara ze celih 5 let 😮 ampak vseen, so kaksni UPDATI glede uporabe/dolzine? Jaz sem si kupila tale Fitoval z namenom daljse rasti, zdaj sem si ga dala ze drugic. Lase si perem enkrat tedensko. Operem si jih tako, da si jih prvic nasamponiram z drugum samopnom za volumen, ki ga uporabljam ze od skos odkar se je odprl Hofer🙈 nato si tam kot "balzam" tale Fitoval sampon na korene ter peno potegnem se po vsej dolzini lasu in pustim cca 15min da se res vpije☺ opazam, da so lasje FUL SIJOCI😮 ampak mi tudi ful vec izpadajo kot ponavadi🙄 sem v dilemi, ali je to zaradi menjave sampona, ker je moje lasisce navajeni samo na enega ze vsa leta + nikoli nisem dajala kakih balzamov gor. Ali je napaka v cem drugem🤷🏻 Ste tudi ve imele podobno izlusnjo - so vam kasneje nehali odpadat ko ste se navadile na novi prodult? Koliko so vam po vec-mesecni uporabi zrasli? Sicer moje osebno mnenje je, da ce lasje ne bi tok odpadali, bi bil to TOP produkt ker so sijoci, volumizirani, baje je boost za hitrejso rast, tako da je res vse v enem🙈👄🎉🎉
2018 10 13