Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Drugo /

Pogovori /

kako najti izgubljeno osebo

Punce mogoče katera ve, kako lahko najdem osebo, s katero ni stikov že nekaj desetletij? Oče je imel v vojski enega zelo dobrega prijatelja, ve kje je živel ampak ne ve kje je sedaj.. izgubila sta stike in oče se je odločil, da bi ga rad našel. Sama sem se ponudila, da bom raziskala in na facebooku ga ni.. Če katera ve, kam se obrnit, bi bila zelo vesela. Hvala že vnaprej :D
2014 10 09
Poglej v TIS ali pa poguglaj njegovo ime
2014 10 09
Sem gledala že na google pa ni ničesar, ve kje je živel ko sta še bila v stikih.. pisal 3 leta za novo leto pa vse.. nato se je začela vojna in več se ni javil.. tako da ne ve ali je še živ ali pa je padel v vojni :/ :(
2014 10 09
kdaj pa se je to dogajalo? Poskusi še malo z googlom. Neverjetno veliko se da najti in praktično vsak je dandanes že nekje na spletu.
2014 10 09
Nekje 87, 88 leta..je še živel v ljubljani in se javljal redno.. Moj brat je dobil še ime po njem... Iščem pa ničesar ne najdem.. upam da mi kaj uspe, pa da je še med nami.
2014 10 09
v kateri vojni se bojite da bi padel? osamosvojitveni? če ja je bilo tako malo žrtev da lahko najdeš imena in priimke padlih. sl.wikipedia.org/wiki/Seznam_žrtev_slovenske_osamosvojitvene_vojne kako pa je bilo ime temu človeku? morda ga pa poznamo :D
2014 10 09
Ima mu je RENATO je pa star ok. 50let.
2014 10 09
Precej redko ime. To bi moralo biti lažje najt kot Janeza. Kako se pa piše? Bom jaz malo poguglala ker se mi da :D
2014 10 09
Maretič
2014 10 09
Drugače pa je bil on hrvat.
2014 10 09
Na FB je še en gospod Maretićiz Murske Sobote
2014 10 09
Bi rekla da vsi Maretiči v Sloveniji izvirajo iz Hrvaške.
2014 10 09
Ja to vam pa dam prav.
2014 10 09
Ni me treba vikat-nisem stara :D jst predlagam da jutri pokažeš sliko Renata iz Pazina svojemu očetu. Če ni pravi pa probaš vprašat katerega izmed Maretičev na fb če morda poznajo tega izginulega človeka. Upam da bo kaj sreče ;)
2014 10 09
Bom pokazala, samo mi ne odpre te povezave, ki si mi jo poslala :/ .. sem našla tudi nekega direktorja s tem imenom ampak kaj ko ne vem koliko je star.. bom kar začela pisat maile in mogoče pa najdem pravega.!!! Hvala ti za vso pomoč, če še kaj najdeš se priporočam. :D
2014 10 09
1 2