Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Zgodbe iz spalnice, 18+ /

Seks v dolgoletnih zvezah

za njih bi se vsak dan po trikrat blo premal :))))
2013 04 26
Točno to, oni majo res skoz željo.
2013 04 26
Midva z mojim sva skupaj skoraj 4 leta..res se super zastopiva pa vse.vendar meni ni veliko x do sexa, opažam da nisem več tako samozavestna od kaj sem se malo zredila v trebuh.saj njega ne moti,pravi da vsaj nisem več tak kot kost in koža. :) tak da se strinjam z kiki12 da je veliko na samozavesti. *m*
2013 04 26
Hej, malo pozno pa vseeno. Ja san to je normalno da si hlod najraje, kera pa ne? No razen tistih ki majo rade jahane konjicka :P Ves kako motivacijo mam jaz: za mojega deda se moram potruditi ;Dns tem da priznam da se mi je nerodno oblect v kake sexy cunje, se pa zato malo pri polozajih pozna, pa pod tusom, v kadi etc. je pa res, da se je zarad dela in stresa vse skup malo vstavlo in bom popizdla, ker mi ze skrge skup vlece. Hahaahahahaahah, omojbog jaz sem tak nora ;D Drugace pa res, midva se pogovarjama ful (hm, vcasih malo prevec), pa te poskusima eno pa drugo, pa tak. [:smeh] [:smeh]
2013 05 14
mam tud že 10 let enega pa nekak je skoz bolj zabavno, sploh kadar se celo on spomni nardit kaj seksi zame, mogoče pa ni tko zlo problem v puncah, mogoče so tud tipi mal krivi da se dolgočasijo, jaz vem da sm ful bolj zagreta kadar nardi kaj zame, tud vsak glavobol pa utrujenost mi prežene kakšna fajn gesta :D je pa res da se tud kar prisilm da najdem kakšno seksi zadevo v omari pa oblečem pa ponavad pomaga ful... obema :D
2013 08 23
Ja to imaš prav klara1, tudi moški postanejo sčasoma nezainteresirani.
2013 08 25
midva sva tudi že zeloo zeloo dolgo skupaj in se moram pohvalit da imava spolne odnose skoraj vsak dan.. ;D sicer nevem, ne znam ravno svetovati niti nevem kako nama to uspe, ampak preprosto nama in oba zelo uživava:) samo radi se imejte! neglede na to koliko seksate, če ste pač preutrujene zvečer, jbg.. bo pa naslednjič toliko slajše!:D ne se sekirat punce! sploh pa glede postave! mislim da je vsaka punca po svoje lepa, samo samozavestne bodite!:)
2015 02 26
1 2