Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

Fantov rojstni dan

Moj fant ima čez slab mesec rojstni dan, pa nimam nobene ideje kaj mu kupit. [:zalosten] Bi pa rada da je nekaj drugačnega, posebnega, pač neko presenečenje.. [:ljubek] Ima katera kakšno zanimivo idejo/predlog? [:nasmeh] Razpišite se. :D Hvala vam že vnaprej, punce! [:ljubek]
2013 04 29
naredi 365 papirnatih srčkov in na vsakega napiši razlog zakaj ga imaš rada.. zapakiraš v luštno škatlico in vsako jutro prebere en srček in tako vsak dan eno leto :D
2013 04 29
hey...Odvisno koliko je star in kaj pričakuje...mogoče masazo,ali da ga uprasas kaj si zeli kar res nima, ali pa men je osebno zelo ušeč da kupis kasn kupon za dva da gresta oba kam na razvajanje, oba bosta vesela in zadovolna [:nasmeh]
2013 04 29
kiki999 - zanimiva ideja, bom razmislila. [:ljubek] MissBikini3 - star bo 20, nekih velikih želj ravno nima, da bi govoril, kaj si vse želi imeti itd., tole s kuponom je tudi zanimivo, a nimam ideje kupon za kaj bi mu lahko podarila.. [:nasmeh] sem mu že enkrat podarila za kopel v dvoje, za drugo pa ne vem, kaj bi še lahko.. :/ [:nasmeh]
2013 04 29
Kakšen vikend ali večer v kakšnih termah, zelo se splača vzet kakšen paket ki vsebije kopanje, masažo in romantično večerjo :))
2013 04 29
Naprimer en primercek k sem jaz imela roj.dan sem kupila kupon za v toplice za dva tako sva sla jaz in moj fant jaz sem plačala toplice za tri dni k sm dobila kr poceni vrjanto takrat on mi je pa kupil kupon za masazo v toplicah in sem bila vesela se posebi ko sem prezivela čas z njem, tako sva se se zraven malo napila in pojedla torto blo je super:)) Zato predlagam da si malo pogledas na spletni strani; Kuponko.si, ena na dan, kolektiva.si, zbitacena.si če poznaš kej to zelo dobre stvari in še najde se kaj poceni..ali pa pogledas pod kasne toplice če imajo zdaj kasne dneve pa da so poceni vrjanta. Upam da najdeš kaj pa da vam bo lepo, pa sporoči :) Lp [:nasmeh]
2013 04 29
Jaz sem predlani kupila fantu srebrno zapestnico in na zunanjo stran vgravirala najini začetnici in bilo mu je zelo všeč :)
2013 04 29
ja tole z zapestnico je tut mojega razveselilo.. Sem pa dala napisat na eno stran te amo, na drugo pa moje ime :) samo to je bilo za obletnico, ne za rd :)
2013 04 29
MissBikini3 - bom malo preverila te spletne strani,pa bom videla potem. :)) vsekakor vam javim, kaj mu bom podarila. [:nasmeh] eva333 - ja, o tem sem jaz tudi že razmišljala,res super ideja.. a verjetno ne bi bila pametna ideja za mojega, ker že ima eno srebrno zapestnico,ki jo je prejel od mame.. tako da bi potem ena zagotovo nekje ležala.. [:zalosten] :)
2013 04 29
če sem malo nesramna zagotovo mu bo ležala od mame hehe :)
2013 04 29
Morda pa kaksno zival ce ima rad zivali, pa ce ves, da bi jo rad imel...ja saj vem da se za rojstni dan ne daje zivali, ampak, ce bi res rad imel kaksno domaco zival in da ima res zeljo oz.si ima namen kupit v bliznjiprihodnosti je pa to dobra ideja :) no jaz zase vem, da bi bila cist noro vesela ce bi mi kdo kupil rodovniskega cottona [:smeh]
2013 04 29
Cotton de tulear [:smeh] ja enkrat ga bom imela:)))
2013 04 29
eva333 - hehe,tudi meni se tako dozveda,ja.. [:tihsmeh] [:nasmeh] green.butterfly - uff,tudi to žal odpade.. :) doma imajo mačko,zajčke,želvici,..tako da tudi to ne pride v poštev.. vseeno hvala za predlog. [:nasmeh] še ima katera kak drug predlog, idejo? [:nasmeh]
2013 04 30