Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Vsakdan /

Šola, služba, kariera /

Prosim pomoč

Žal je v družini tako, da sta obadva starša brez zaposlitve, brat je dijak, sama pa sem študentka. Zaradi finančnih razlogov, sem za eno leto opusila študij in delam preko študenta da pomagam staršema. Brat ima sicer štipendijo, oče ima nek dodatek, mami pa so s tem mesecem ukinili socialno pomoč. Sama pa pomagam v trgovini, kolikor me potrebujejo in na mesec dobim 40-150€. Zelo redko si že tako privoščimo kakšen priboljšek, sedaj pa nam je zmenjkalo denara tudi za položnice, kajti smo jih vedno plačevali za nazaj. Najprej poskrbimo za brata, da nadaljuje šolanje brez problemov, šele nato poskrbimo za ostale stvari. V družini večkrat pride do krega, zaradi nestrpnosti, ker enostavno več ne vemo kako bi prišli vsaj do malo denarja, da poravnamo vsaj položnice in ohranimo mir v družini. Ker bi radi plačali čim več položnic, vas ne prosim za denar ali podobno, vabim vas v moj butik, da pogledate, če najdete kaj zase, pri nakupu vam nudim tudi popust. Naj vam bo dan obsijan s soncem in pozitivno energijo [:nasmeh]
2014 11 24
Jaz sem dvignila temo gor, upam, da tiste punce, ki kupujejo vidijo oglas in priskočijo na pomoč z nakupom [:nasmeh] Želim veliko uspeha.
2014 11 24
Najlepša hvala :) Mogoče mi pa uspe kaj prodat :)
2014 11 24
Lucija22, iskreno upam na to da bodo vsa tvoja oblačila kmalu našla svoje kupke. Drgače pa mislim, da bi bilo zelo lepo, če bi svojo decembersko prodajo nakazale tistim, ki to res potrebujejo. Da se odpre ena tema, kjer bi se po simboličnih cenah ponujala oblačila (z namenom, da se čimveč proda) in potem tiste, ki bi to želele bi na TTR nakazale denar v dobrodelne namere.
2014 11 24
Enkrat mesečno imamo pri nas nekakšen dogodek, ki odneseš oblačila, igrače za menjavo, kar se ne zamenja gre v dobrodelne namene, tako da tako nekako pomagam. Z denarjem pa zaenkrat težko, še sama ga zase nimam dovolj, s stvarmi pomagam komu če imam kaj odveč, z denarjem pa žal trenutno v moji situaciji ne morem. Če že imam kaj "viška" denarja kupim sebi ali ostalim družinskim članom kaj za oblečt ali pa kakšno sladkarijo. Oz. zdaj v decembru upam da mi bo kaj ostalo za rojstni dan da si res kaj privoščim. [:nasmeh]
2014 11 24