Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Ideje /

Kdo si zasluži negativen odziv?!

Strinjam se z žabico 88. Za to pa obstaja tudi opcija nevtralen odziv? Mislim, da vsi dajejo nevtralnega sam, ko pozitivnega več ne morejo…jaz mislim, da je temu namenjen. Po eni strani tudi meni gre na živce, ko se ne javi..jaz dosti krat pišem: drži? si si premislila? Je pa presneto res, da ene tu gor…ko jim rečeš, da si si premislil te napadejo, ko da ti gre za garanta za kredit…zato mene čudi, da marsi kdo se tako pogrezne v zemljo. Kot, da v življenju ni drugega kot ta prodaja po mojembutiku..ene, da jih ne napadeš se zlažejo z nekimi…sem zgubila službo in take pol pa vidiš, da kupujejo ko nore…to me šele rasp. tisto sem si premislil ni panike..laž pa .. [:prepoten] Najboljši so mi negativno odzivi ker ti nekdo ne odpiše na povpraševanje..?! njegov problem…to ne pomeni, da je baraba če ni zainteresiran..daš valda nevtralnega. Ena je celo objavla post : pozor, itd. ker ji baba ni odpisovala na povpraševanja..verjetno je imela razlog. Dajanje svojih podatkov postaja pa res malce kočljiva zadeva v današnjem času…
2014 11 26
lili.dežman...1. pazi na svoje obnašanje in izražanje. 2. še nobeni nisem dala negativnega odziva 3. izrazit mišljenje za nekaj o čem se pogovarjamo je pravica usakega - demokracija lubica nimam slabih odzivov za poslovanje z menoj ..le uzaljene prodajalke ki replike iz bih prodajajo za 100€ kot original! PROSIM da ne pišeš neresnice...pa preberi o čem pišemo, hvala pa lep dan
2014 11 26
dammi7: si me pa nasmejala; hvala, človek rabi malo sprostitve. drugače pa, v primeru da si pozabila, le pojdi na svoj profil in si preberi odziv pri npr mali334 (prilimala si ji -, ker ima po tvojem mnenju previsoke cene). smešno in bolano hkrati. samo moje skromno mnenje [:smeh]
2014 11 26
hvala za mnenje......ta si ga je pa zaslužila od aprila meseca je ni več gor na mb-ju. [:jezik]
2014 11 26
Vidis, dammi, to ni nikakrsno sodelovanje.. :) Ce smo ze pri tem, se mi zdi veliko bolj upraviceno, da das negativni odziv punci, ki pri tebi nekaj rezervira, potem pa izgine, kot pa taki, ki nista niti sodelovali ampak ima previsoke cene.. ..mislim, potem si lahko kar naprej dajemo negativne :D Sploh glede na to da nekatere punce prodajajo po nerealnih cenah - npr rabljene Essence lake za 3eur (nov stane 1.50eur), ali pa rabljena kratka majica za 15eur (v trgovini pa je nova 10eur).. [:smeh]
2014 11 26
Dajat odzive za visoke cene je kot tožit Armanija ker njegova navadna bombažna majčka stane 8x več kot tista iz New Yorkerja…vsak vrednoti svoje, tudi če včasih zelo nerealno…ampak ok..tu manjka sam malo medsebojnega spoštovanja. Potem mi lahko kera opraviči funkcijo NEVTRALNEGA odziva? Se mi zdi kot, da obstaja al neg. al pos. [:nasmeh]
2014 11 26
Naturella, popolnoma se strijnam s tabo. in na kratko povzetek oz moje mnenje: 1. - Ne moreš ti nekoga prisiliti, da nekaj menja oz. se začne pogovarjati, to da ne odpiše ni upravičenost odziva! nobenega! tudi če mu daš TRR,... če pa daš odziv pomeni da si psihično nestabilna oseba in verjameš vsakemu neznancu, ki pride mimo in ti reče da bo nekaj kupil. ja tega je zdaj ogromno, tega se rešite edino tako da se ognete takim kupkam! 2: cene postavlja vsaka sama!!! 3: ker je neka druga kolegica x sodelovala z osebo y, in ni bila zadovoljna, ti NISI DOLŽNA opozarjati druge na nepoštenost sodelovanja Y osebe!! 4: dokler ne dobite/ne pošljete stvari, je vse še vedno povpraševanje, od tam naprej pa sodelovanje! peace! [:smeh]
2014 11 26
Ja oprosti zabica: 1. - Ne moreš ti nekoga prisiliti, da nekaj menja oz. se začne pogovarjati, to da ne odpiše ni upravičenost odziva! nobenega! tudi če mu daš TRR,... če pa daš odziv pomeni da si psihično nestabilna oseba in verjameš vsakemu Oseba, ki ne zna napisat, sory sem si premislila je zame psihično nestabilna in mi res ni OK, da to opravičujete, gre za osnovno kulturo. Mislim, da nobenemu ne moreš zamerit, če si premisli, ampak dajanje osebnih podatkov in TRR osebi, ki potem brez glasu izgine, je zelo neprijetno oziroma celo razmišljam o tem ali kdo morda samo pobira podatke za X razlog.
2014 11 26
Naj pojasnim negativen odziv, če dovolite: za mene je nepoštenost za negativen odziv. Glede na to da je bilo to dekle tema tako kot sedaj ko pišemo mnenja in smo punce pisale tako kot sedaj in vse smo bile istega mnenja in negativno se odzivale. Nakar je ta dotična punca pisala nam neg. odziv kaj nas briga itd...zato sem se ji odzvala in ji dodelila negativ za nepoštenost in pohlepnost. To pomeni da je repliko kupila na tržnici v bih za 30 mark prodaja pa nam repliko za 90€ in potem še pametuje in nas ošteva kot trape itd. Natureli bi pa dodala da Armani majčka ni vredna 8x več kot tam neka druga ...a smo sami krivi ,če radi kupimo to Armanijevo in se z njo hvalimo. Definitivno je pa bolj kvalitetna od no name majčke. Jaz osebno raje kupim za 100€ Nike v Emporiumu, kot od neke punce na mb-ju repliko za 90€ in nimam možnosti reklamacije, če je karkoli narobe. Več oseb različna mnenja na to imamo pravico bodimo poštene do sebe in drugih in nebo treba imeti negativnih odzivov. Hvala...to je moje mišljenje!
2014 11 26
dammi7 glede replik in cen se povsem strinjam s tabo, itak. Jaz sem istega mišljenja. Sam če ljudje kupujejo in smatrajo, da jim je to ok pol naj bo. Nekako se mi zdi najbolj primerno : živi in pusti živeti. #solosolei: seveda gre za osnovno kulturo in seveda dajat podatke kar tako ni lih nedolžno. Ampak ta kriterij negativnih odzivov je mal kočljiv. Jaz bi včasih dala negativnega že sam za pristop od k. ampak ni moja dolžnost vzgajat ljudi, za to so imeli starše, ki so očitno opravili slabo delo. Sem pa razmislila, da bi pač uvedla klauzulo…pač dam ti podatke, če mi garantiraš 100%, da vzameš..če ne pa ..ja no…nevtralen odziv s pojasnilom o neresnosti. Sej pravim…mene dosti bolj jezi tista, ki se mi zlaže in zlorabi kočljiv izgovor...
2014 11 26
Reees doooug dooooug sm blapotrpežljiva in prijazna, pol pa je fora da zgubljaš čs za brezveze za en folk k pol po tem KO SE ŽE ZMENITA ZA NAKUP ALI MENJAVO kr zgine, ne pusti naslova, spet kasneje zgubljaš čs da ga uprašaš če je še za,da ne prodajaš komu drugemu,da boš ti korekten,potem pa tebe zajebe.. tko da tiste k so bl stroge grejo na koncu bolš čez ker si jih ne upajo zajbavat, pa rataš še ti tak*
2014 12 17
in še popolnoma se strinjam z dammi7 da to kar nekatere punce delajo je ČIST POHLEP !! Take pajkice k jih prodajajo za 20€ so na tržnici 5€. katastrofa :S
2014 12 17
1 2